ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися з Русланом Конопельком

Суспільство 1576
Руслану Конопельку назавжди залишиться 41 рік
Руслану Конопельку назавжди залишиться 41 рік. Фото: зі сайту Хмельницької міськради

Він добровольцем пішов захищати Україну в лавах батальйону тероборони.

Вчора, 28 листопада, хмельничани попрощалися з воїном батальйону територіальної оборони Русланом Конопельком. Життя Героя забрала війна. Йому назавжди залишиться 41 рік.

За інформацією Хмельницької міської ради, на початку масштабної війни Руслан Вікторович пішов добровольцем захищати Україну. Тоді він записався у лави 86-го Хмельницького батальйону територіальної оборони. Герой боронив країну на Харківському, Донецькому та Херсонському напрямках.

На жаль, 22 листопада серце Руслана Конопелька не витримало. Він помер на Херсонщині внаслідок важкої хвороби.

Як зазначив у сюжеті телеканалу «Місто» заступник міського голови Михайло Кривак, Руслан Конопельк прожив гідне життя та завершив його у військовому однострої. Його не вбила ворожа куля чи осколок, але його вбила війна.

«Руслана я знаю ще зі школи, — розповідає Вадим, побратим полеглого воїна, — Він самостійно став до лав Збройних Сил України. Понад усе він мріяв про нашу перемогу. Це була його єдина ціль і до кінця війни він про інші речі не мріяв».

Поховали Руслана Конопелька на кладовищі в мікрорайоні Ракове. Співчуваємо рідним і близьким полеглого захисника України

Читайте також: Втрати ворога на ранок 29 листопада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую