ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Помер заслужений артист і почесний громадянин Хмельницького Анатолій Молотай

Суспільство 4044
Анатолій Молотай був родом з Ружичної
Анатолій Молотай був родом з Ружичної. Фото: з фейсбуку Національного президентського оркестру

Він був засновником і головним диригентом Національного президентського оркестру.

Не стало відомого музиканта, заслуженого артиста України та почесного громадянина Хмельницького 84-річного Анатолія Молотая. Трагічну новину про його смерть повідомили сьогодні, 30 листопада, представники Національного президентського оркестру.

Анатолій Михайлович народився 22 серпня 1938 року в селі Ружична, коли воно ще не стало однойменним мікрорайоном Хмельницького. Свою музичну освіту він розпочав у 15 років. Тоді він почав навчатися у Хмельницькому військовому оркестрі. Далі увійшов до колективу Зразкового оркестру Прикарпатського військового округу.

За свою музичну кар’єру Анатолій Молотай став автором близько 120-и аранжувань для симфонічного й духового оркестрів. А у 1991 році він заснував нинішній Національний президентський оркестр. З того часу був його художнім керівником і головним диригентом. За свої заслуги був відзначений багатьма нагородами. Зокрема, почесним званням «Заслужений артист України».

Втім, Анатолій Молотай ніколи не забував про Хмельницький. Він і його оркестр були постійними учасниками майже всіх фестивалів і урочистих заходів, які проходять в обласному центрі. Наприклад, кілька років тому вони презентували цілу програму до Дня міста. Тож у вересні минулого року депутати міськради надали йому звання «Почесний громадянин міста Хмельницького.

Співчуваємо рідним і близьким Анатолія Михайловича.

Читайте також: Йому назавжди залишиться 25 років: у Хмельницькому попрощалися з Володимиром Гриськовим

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую