ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Йому назавжди залишиться 25 років: у Хмельницькому попрощалися з Володимиром Гриськовим

Суспільство 1532
Володимир Гриськов підірвався на ворожій міні
Володимир Гриськов підірвався на ворожій міні. Фото: зі сайту Хмельницької міськради

Герой загинув у Луганській області.

Вчора, 29 листопада, хмельничани провели в останній шлях 25-річного старшого солдата Володимира Михайловича Гриськова. Воїн загинув 25 листопада на Луганщині. Його життя забрала ворожа міна. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Місто».

Як розповів «Місту» швагро полеглого Юрій, Володимир Гриськов після завершення університету служив у війську. Деякий час працював у школі. Коли він звільнився, почалася масштабна війна. Далі його мобілізували.

«Володимир не відмовлявся від армії. Знав, що його заберуть. Спершу він навчався на сапера у Кам’янці-Подільському. Був у Донецькій області, брав участь у звільненні Харківщини, потім був на Луганщині. Там Володимир загинув — підірвався на міні. Він був спокійною, хорошою та чесною людиною», — поділився Юрій.

Заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення додав, що Володимир Гриськов йшов разом з розвідкою. Вони розміновували місцевість. Поряд був ворог, почалися обстріли. Тоді й здетонував вибуховий пристрій, який і забрав життя Героя.

Поховали Володимира Гриськова на Алеї Слави кладовища, що у мікрорайоні Ракове. Співчуваємо рідним і близьким полеглого Героя.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 30 листопада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую