ye-logo.v1.2

Ринок праці Хмельниччини: кого шукають роботодавці

Суспільство 10035
На одну вакансію претендують 5 безробітних.
На одну вакансію претендують 5 безробітних.. Фото: ілюстративне pixabay.com

Більша частина вакансій припадає на робітничі професії.

Хмельницька обласна служба зайнятості прозвітувала про діяльність протягом 11 місяців 2022 року. За цей час їхніми послугами скористалися майже 39 тисяч громадян.

«Про потребу у кваліфікованих працівниках в області проінформували 4,3 тисячі роботодавців. Завдяки співпраці 62,3% вакансій було укомплектовано», - йдеться у повідомленні служби зайнятості.

За їхніми даними, понад 60% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі та послуг, транспорту, сільського господарства та переробної промисловості.

З початку року було працевлаштовано майже 12 тисяч осіб. З них 9,7 тисяч були зареєстровані безробітні. Ще 1,3 тисячі осіб залучили до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Більше двох тисяч осіб проходили професійне навчання. Також видано три ваучера для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років.

«Державний центр зайнятості ухвалив позитивне рішення щодо надання мікрогранту 85 жителям Хмельниччини. Кожен з них отримає від 50 до 250 тисяч гривень на розвиток власної справи», - додають у пресслужбі.

Станом на 1 грудня кількість зареєстрованих безробітних в області становила шість тисяч людей. З них 746 вимушених переселенців. Серед безробітних юлизько 70% складали жінки, чверть – молодь, віком до 35 років. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую