ye-logo.v1.2

Зенітний ракетний полк з Хмельниччини подякував дітям за допомогу

Суспільство 1686
Близько 20-25 листів вдалось передати кожному закладу освіти, який підтримує зенітників
Близько 20-25 листів вдалось передати кожному закладу освіти, який підтримує зенітників. Фото: з фейсбуку Повітряного командування «Захід»

Листи подяки віднесли у навчальні заклади, які найчастіше долучалися до допомоги військовим.

Нині діти присилають листи підтримки захисникам України. А військовослужбовці 11-го зенітного ракетного Шепетівського полку виявили ініціативу самим написати дітям. Таким чином вони вирішили подякувати маленьким українцям за їхню допомогу та підтримку. Про це повідомило Повітряне командування «Захід» Повітряних Сил ЗСУ.

Капелан Шепетівського гарнізону отець Василь Боднар розповів, що акцію спланували до Дня захисників і захисниць України. Однак через постійні ракетні загрози вона тривала трохи довше, ніж планувалося. Листи подяки віднесли у навчальні заклади, які найчастіше долучалися до допомоги військовим. Зокрема, у Гімназію №3, НВК №1, НВК №3, НВК школу-гімназію та Шепетівський медичний коледж.

Близько 20-25 листів вдалось передати у кожну установу. Представники шкіл запевнили, що після прочитання збережуть ці листи у своїх музеях як важливу пам’ятку. Крім того, під час зустрічей у навчальних закладах діти могли безпосередньо поспілкуватися з військовими.

«Ми з перших уст розповіли про роботу наших військових, ділилися про функції військового капеланства, а також звернули увагу про важливість дотримання інформаційної гігієни», — зазначив отець Василь Боднар.

З пустими руками військових діти не відпустили. Після зустрічей до захисників у бойові точки поїхала нова партія смаколиків, теплого одягу й мотиваційних слів у листах.

Нагадаємо, 14 жовтня Володимир Зеленський надав цьому ракетному зенітному полку почесне найменування «Шепетівський». Відтак він став 11-им зенітним ракетним Шепетівським полком Повітряних Сил Збройних Сил України. Таке рішення було прийняте з врахуванням «бойових заслуг, мужності, зразкового виконання покладених завдань його особовим складом».

Читайте також: Діти Херсонщини отримали подарунки від жителів Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую