ye-logo.v1.2

Дунаєвеччина попрощалася із захисником Артемом Жовніром

Суспільство 1582
Поховали Героя з усіма військовими почестями
Поховали Героя з усіма військовими почестями. Фото: Дунаєвецької міської ради

Він героїчно загинув 19 грудня в районі Мар’їнки Донецької області.

На Дунаєвеччині провели в останню дорогу загиблого Героя, мешканця села Лисець Артема Жовніра. Він був бойовим медиком аеромобільного взводу і героїчно загинув 19 грудня в районі Мар’їнки Донецької області, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Згорьовані рідні та друзі, військовослужбовці й сотні вдячних мешканців віддали шану Захисникові, на колінах зустрічаючи траурну колону.

Поховали Героя з усіма військовими почестями на кладовищі рідного села – Лисець.

«Вічна і світла пам’ять Артему, доземний уклін і щирі співчуття рідним. Сили пережити таку втрату. Горе, яке ніколи не мине, не забудеться, не зміліє. Бо найстрашніше – хоронити своїх дітей – таких молодих, дорогих та найкращих. Ми не знаємо, скільки горя ще принесе нам ця жорстока війна і скільки ще сердець матерів, дочок, сестер, дружин одягне у чорну хустину. Проте точно впевнені, що пам’ятатимемо тих, хто віддав за нас стукіт свого серця», - висловлюють слова співчуття та підтримки в Дунаєвецькій громаді.

Згорьовані рідні та друзі, військовослужбовці й сотні вдячних мешканців віддали шану Захисникові

Артем Жовнір був бойовим медиком аеромобільного взводу

Поховали Героя з усіма військовими почестями на кладовищі рідного села – Лисець

Нагадаємо, сьогодні у Красилівській громаді попрощалися з українським захисником, солдатом-гранатометником – Валентином Шутюком, загиблим на Донеччині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую