ye-logo.v1.2

На Хмельниччині заборонили салюти та петарди: які штрафи загрожують порушникам

Суспільство 1282
Така заборона діятиме до завершення воєнного стану
Така заборона діятиме до завершення воєнного стану. Фото: ілюстративне pixabay.com

В умовах війни вибухи петард і феєрверків можуть налякати людей і тварин.

В умовах воєнного стану в Україні діє заборона на використання піротехнічних виробів. Наприклад, салютів та петард. Через наближення відзначення Нового року її додатково ввели в дію на території Хмельниччини. Про це свідчить наказ начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія.

Згідно з ним, до завершення воєнного стану в області заборонено використання салютів, феєрверків та інших засобів піротехніки зі світловими, іскровими, димовими, звуковими, змішувальними ефектами. Відповідальність за посилання контролю та запобігання їх використання покладено на Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Як повідомляють правоохоронці, порушника цієї заборони можуть притягнути до відповідальності за статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За це загрожує від 595 до 1 тисячі 700 гривень штрафу. Максимальна сума стягнення буде призначена, якщо особа протягом року повторно вчинила аналогічне правопорушення. Також у неї будуть конфісковані піротехнічні вироби.

Читайте також: Чи скасують комендантську годину в новорічну ніч на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую