ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Городоччині провели в останню дорогу загиблого земляка Юрія Зайцева

Суспільство 1117
Юрій Зайцев служив у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді
Юрій Зайцев служив у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді. Фото: Зі сторінки Фейсбук Сатанівської територіальної громади

Захисник помер 24 грудня в шпиталі на Дніпропетровщині.

2 січня у Сатанівській громаді попрощалися із загиблим Героєм Юрієм Зайцевим. Про його смерть повідомили у Сатанівській селищній територіальній громаді на офіційній сторінці у Фейсбук.

Жителі селища зустріли тіло бійця живим коридором на в’їзді до населеного пункту, інформує сайт Городок.City.

«Захисник помер у госпіталі в Дніпрі 24 грудня. До рідного села Юринці тіло загиблого Героя супроводжував молодший брат Валентин, який також зараз захищає Україну. Вранці 2 січня похоронний кортеж привіз тіло Юрія Зайцева до рідного батьківського дому. Сусіди та друзі заповнили невеличку вулицю. Люди принесли квіти, вінки та гільце», – йдеться у дописі на сайті.

На фото Городок.City: Прощання з загиблим земляком Юрієм Зайцевим

Також повідомляється, що Юрій служив у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді. Земляки згадують його як добру, щиру людину.

Службу за загиблим провели у храмі Благовіщеня Української греко-католицької церкви. Поховали Юрія Зайцева на кладовищі у Сатанові.

Вічна слава Герою!
Щирі співчуття рідним і близьким.

Нагадаємо, що на Донеччині загинув захисник Олег Коваль з Новодунаєвецької громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую