ye-logo.v1.2

У Хмельницькому створили карту розташування пунктів обігріву та генераторів

Суспільство 2682
Хмельницький готується до можливих надзвичайних ситуацій, спричинених ворожими обстрілами
Хмельницький готується до можливих надзвичайних ситуацій, спричинених ворожими обстрілами. Фото: з архіву редакції

Їх розгортатимуть, якщо у місті понад добу не буде світла й тепла.

Кожного дня існує загроза нових масованих ракетних ударів. Ворог може надалі бити по критичній і цивільній інфраструктурі й таким чином спричинити різноманітні надзвичайні ситуації. Наприклад, більш як на добу може зникнути електрика, водопостачання та опалення. У такому разі в різних частинах Хмельницького розгортатимуться генератори та пункти обігріву. Щоб люди знали, куди в такому разі слід йти, міська рада створила інтерактивну мапу.

За словами міського голови Олександра Симчишина, якщо понад 24 години поспіль у Хмельницькому не буде електропостачання, встановлюватимуться генератори для підзарядки телефонів і акумуляторів. Загалом передбачено 146 точок їх розташування — один генератор на кілька будинків. Там же за потреби розмістять буржуйки для обігріву. Їх в запасі міста понад 400 штук. Будуть розгортатися й мобільні польові кухні.

Крім того, в таких випадках працюватимуть стаціонарні пункти обігріву. Втім, навіть якщо електрики не буде понад добу, централізоване опалення забезпечуватиметься за допомогою альтернативних джерел.

Наразі передбачено 146 точок розташування генераторів. Крім них, існують місця для стаціонарних пунктів обігріву та перебування. Фото: знімок з інтерактивної карти

Наразі передбачено 146 точок розташування генераторів. Крім них, існують місця для стаціонарних пунктів обігріву та перебування. Фото: знімок з інтерактивної карти

Якщо ж понад 24 години не буде електрики, води й опалення, запрацюють стаціонарні пункти обігріву і перебування. Це здебільшого школи, садочки та релігійні заклади. Це ті місця, що мають власні котельні та можливість забезпечити опалення за допомогою альтернативних джерел.

Щоб знайти місця найближчого розташування генераторів і пунктів обігріву в разі надзвичайної ситуації, вам потрібно перейти за посиланням: http://surl.li/ejhnu

«Наш ворог підступний. Тому маємо підготуватися до всіх можливих ризиків. Уже сьогодні знайдіть свою адресу й подивіться, де будуть розташовані найближчі пункти, передайте інформацію сусідам. Не залишайте це на потім, коли можете опинитися без зв’язку та інтернету», — наголосив Олександр Симчишин.

Також міський голова нагадав, що в разі відсутності централізованого водопостачання більш як добу передбачені місця видачі води. Щоб дізнатися їх розташування, потрібно перейти на відповідну мапу за посиланням: https://cutt.ly/q1IkY5c

Нагадаємо, востаннє рашисти завдавали ракетного удару по Хмельницькому 31 грудня. Тоді одна з ворожих ракет влучила у військовий об’єкт, а інша — в автозаправку. Як наслідок, понад десяток людей отримали поранення різної тяжкості. На жаль, одна з постраждалих, 22-річна Оксана Музика, померла в лікарні.

Також внаслідок ракетного обстрілу було пошкоджено чимало будинків, магазинів, складських приміщень, дитсадок… Зокрема, повибивало понад сотню вікон.

Читайте також: Скільки в росіян залишилося ракет (інфографіка)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую