ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Командир взводу, старший лейтенант: У Хмельницькому попрощалися із Дмитром Заклевським

Суспільство 11190
Із Дмитром Заклевським попрощалися 20 січня
Із Дмитром Заклевським попрощалися 20 січня. Фото: автора

Захищати Україну він пішов із перших годин повномасштабного вторгнення.

Сьогодні, 20 січня у Хмельницькому в останню дорогу провели старшого лейтенанта Дмитра Анатолійовича Заклевського. Йому був і навічно залишиться 41 рік. До повномасштабного вторгнення Дмитро працював в одній з IT-компаній, був заступником директора. У війську ж був старшим лейтенантом і отримав нагороду «За заслуги перед Збройними Силами України». Бути кращим — це кредо життя Дмитра було, кажуть рідні та друзі. 

«В лавах ЗСУ загинув наш колега, заступник директора Департаменту по роботі з енергетикою Дмитро Заклевський. Ми назавжди запам’ятаємо Дмитра веселим та життєрадісним. Він був чудовим батьком, чоловіком та другом. Дякуємо тобі за все, що ми встигли зробити разом, друже», — написали на сторінці компанії, де працював Дмитро.

Він мав дві вищих освіти, перша — Хмельницький Національний університет, який він закінчив у 2004 році. Одна із тодішніх викладачок, пані Євгенія каже, він був дуже позитивним, енергійним, з нього струменіла життєва сила. Колеги ж кажуть, з Дімою завжди було цікаво, адже він був старанним, ерудованим і відповідальним, активним.

«Він жив у Броварах, працював у Києві, а зареєстрований був у Хмельницькому військкоматі. З перших годин записався до територіальної оборони, згодом їх перекинули під кордон із Білорусією. Він був командиром взводу, всім допомагав, розвозив усіх вздовж кордону на своїй машині», — розповідає тесть Дмитра Заклевського.

Востаннє додому Дмитро Заклевський приїздив на день народження доньки. Його життя обірвалося 12 січня 2023 року.  

Дмитро Заклевський був нагороджений медаллю "За заслуги перед Збройними Силами України"

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую