ye-logo.v1.2

Бахмутська фортеця - це люди: У Хмельницькому попрощалися із Геннадієм Погорелкіним

Суспільство 2418
Геннадій Погорелкін загинув 14 січня на Бахмутському напрямку, поблизу Соледару
Геннадій Погорелкін загинув 14 січня на Бахмутському напрямку, поблизу Соледару. Фото: автора

Солдату Геннадію Погорелкіну у перші дні лютого мало б виповнитися 38 років.

Він проживав на Херсонщині, воював на Бахмутському напрямку, а вічний спочинок знайшов на Хмельниччині. Бо все це єдина країна — Україна, за яку віддають життя найкращі й сміливі українці та українки. Геннадій Погорелкін родом із Херсонщини. Через війну його сім’я — дружина і троє дітей — змушені були виїхати з рідної домівки. Сім’я з часом виїхала і проживала за кордоном, а Геннадій Михайлович — захищав Україну. Він загинув 14 січня на Бахмутському напрямку, поблизу Соледару, де вже тривалий час точаться жорстокі бої. 

«Сьогодні ми проводжаємося з Героєм, який загинув захищаючи нас із вами, наших дітей. І знову Бахмутський напрямок, за який ми молимося, який називаємо фортецею. Але немає там фортеці, якою ми її уявляємо. Головна фортеця — це люди. Такі як Геннадій, яких ми повинні пам’ятати сьогодні й  крізь роки»,— зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук у прощальному слові. 

У Героя залишилися дружина і троє дітей

«У війни немає вихідних і немає вдалого, чи невдалого часу. Ми не маємо забувати, що йде війна і звикати до неї, втрат, які вона несе, бо Україна у нас одна і такі Герої як Геннадій виборюють Незалежність», — сказав капелан Даниїл Тарнавський. 

Геннадія Погорелкіна провели в останню путь на Алею Слави, де спочивають усі хмельничани, які загинули за Україну. 

Поховали Геннадія Погорелкіна на Алеї Слави у Хмельницькому. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую