ye-logo.v1.2

У Хмельницькому купують додаткові акумулятори для світлофорів, які будуть працювати під час відключення світла

Суспільство 33430
З таким обладнанням у місті більше світлофорів працюватимуть під час вимкнення електроенергії
З таким обладнанням у місті більше світлофорів працюватимуть під час вимкнення електроенергії. Фото: Суспільне Хмельницький

Таке обладнання необхідне, щоб світлофори працювали й під час знеструмлення мережі, а пішохідні переходи освітлювалися.

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради уклало угоду на придбання ще восьми акумуляторів для утримання світлофорних об’єктів. Постачальником став ФОП Зубатюк Артур Анатолійович. Про це стало відомо під час моніторингу системи “Прозорро”.

Загальна сума угоди на придбання акумуляторів 120Ah-12v120Ah становить 87 тисяч 999 гривень.

Варто зазначити, що наприкінці минулого року комунальне підприємство придбало шість акумуляторів та чотири інвертори на загальну суму майже 200 тисяч гривень. Таке обладнання необхідне, щоб світлофори працювали й під час знеструмлення мережі, а пішохідні переходи освітлювалися.

Начальник спеціалізованої дільниці при комунальному підприємстві по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Володимир Яковець розповідав “Суспільному”, що обладнання встановлюють на великих перехрестях.

Раніше обладнання встановили на перехресті вулиці Свободи з Подільською та Шевченка, на перехресті вулиці Свободи з Прибузькою, Вайсера та Водопровідною, включаючи освітлення пішохідних переходів, на перехресті проспекту Миру з вулицями Свободи, Панаса Мирного та Кропивницького, включаючи освітлення пішохідних переходів, а також на перехресті проспекту Миру, Трудової та Вінницької.

Частину обладнання планували виготовляти на підприємстві, а частину закуповувати. Щодо постачальника, то Максим Зубатюк є серед співзасновників ТОВ “Партнер агроінвест”, яка мала контракти на постачання запчастин з комунальними підприємствами у Хмельницькому та Городку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую