ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вдома чекали троє доньок: на Ізяславщині поховали 23-річного захисника

Суспільство 14344
Співчуваємо рідним і близьким загиблого Героя..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого Героя... Фото: Ізяславської міської ради

Не зважаючи на молодий вік, він був мужнім воїном, який поліг за свою державу.

Останній бій Максима Сидорчука відбувся 23 січня, де він отримав смертельне поранення під час виконання бойових завдань на Харківщині. Йому назавжди залишиться 23-роки. Вчора, 26 січня, воїна поховали у рідному селі Припутні.

Як розповідають в Ізяславській міській раді, захисник не міг лишатись осторонь, коли на рідну землю прийшла біда. Після повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України, наслідуючи шлях свого батька, Максим разом із своїм братом пішли захищати свою землю. Військовослужбовець служив на передовій інспектором прикордонної служби.

«Живим з фронту на свого Героя з нетерпінням чекали батьки, дружина і троє донечок. Та небеса забирають найкращих. Важко словами описати гіркоту втрати. Адже ніхто і ніколи уже не поверне батькам сина, а дітям – батька. Лише добрий і світлий спогад назавжди залишиться у пам`яті», - йдеться у повідомленні.

Громада проводжала в останню путь новітнього Героя. Прощались із бійцем рідні, близькі, друзі, однокласники, вчителі, побратими загиблого, усі небайдужі, які прийшли віддати шану. Вони, приклонивши коліно, проводили Героя в його останній земний шлях.

Поховали Максима з усіма почестями під оркестровий гімн України та залпи почесної варти у рідному селі.

Вічна слава українському Герою...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую