ye-logo.v1.2

«Хотів кращого життя дітям»: у Хмельницькому попрощалися з Василем Сіргуном

Суспільство 9225
Співчуваємо рідним і близьким загиблого..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого... Фото: скрін з відео

Хмельничанин пішов добровольцем на війну у перші дні широкомасштабного вторгнення росії в Україну.

У Хмельницькому 27 січня провели в останню путь Героя Василя Сіргуна. Чоловік воював у 24-й окремій механізованій бригаді. Востаннє виходив на зв’язок 12-го вересня. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», лише за чотири місяці аналіз ДНК встановив: Василь Сіргун загинув.

Василь був патріотом, порядним сім’янином, мав трьох дітей. Саме заради них і пішов воювати – хотів, щоб вони жили у вільній Україні.

«Життя може дітям дати кожен. А віддати життя за дітей – не кожен може. Це людина з великої букви. Я поки його шукала, вісім віршів написала про нього, - ділиться дружина загиблого захисника Світлана Сіргун. - Останнього разу ми спілкувалися 12 вересня. З донькою об’їздили кругом: і Яворів, і Львів, І Київ. Де ми тільки не були... Але, на жаль, територія була не наша – під орками»

Як розповідає донька Героя, коли 24 лютого почалася війна, батько одразу пішов у військкомат.

«Спочатку він навіть не сказав, що туди пішов. Постійно був в гарячих точках. І в Херсонській області він загинув. За весь цей час жодного разу його не відпустили на ротацію, я його так і не побачила від 27 числа», - говорить Ілона Сіргун.

У лютому Василю Сіргуну виповнилося б 60 років, але він віддав своє життя за щасливе майбутнє своїх дітей…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую