ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині трагічно загинуло подружжя прикордонників

Суспільство 10826
Обставини загибелі Олександра та Нелі Доценків представники поки не повідомляють
Обставини загибелі Олександра та Нелі Доценків представники поки не повідомляють. Фото: з фейсбуку Держприкордонслужби

Олександр і Неля взяли відпустку, щоб зустрітися з евакуйованим 13-річним сином.

Вранці 29 січня у Хмельницькій області трагічно загинуло полковник Олександр Доценко та підполковниця Неля Доценко. Подружжя було прикордонниками Бердянського загону. Трагічну звістку повідомили представники Державної прикордонної служби України.

За їх інформацією, Олександр Вікторович організовував і здійснював оперативно-розшукову діяльність. А його дружина Неля Анатоліївна тривалий час була речницею Луганського прикордонного загону. Вона інформувала про ситуацію на лінії розмежування та на кордоні з країною-агресором. Після повномасштабного вторгнення подружжя несло службу на південному напрямку в складі Сил оборони України.

«Олександр та Неля взяли короткотермінову відпустку, щоб зустрітися з 13-річним сином, який через війну евакуювався з Бердянська до бабусі — матері Нелі. Ця зустріч виявилася останньою. Це велика втрата для всього колективу прикордонного відомства. Офіцери все своє свідоме життя присвятили справі охорони кордонів України. Олександр і Неля були добрі, люблячі, щирі й чуйні люди», — додали у Бердянському прикордонному загоні.

Обставини загибелі Олександра та Нелі Доценків представники Держприкордонслужби поки не повідомляють.

Співчуваємо рідним і близьким загиблих захисників України.

Читайте також: Смертельна аварія у Хмельницькому районі: зіткнулися вантажівка та легковик

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую