ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Громадські ініціативи» в Хмельницькому – хто може податися на співфінансування проєктів

Суспільство 915
Реалізувати проєкти учасники програми зможуть до кінця року
Реалізувати проєкти учасники програми зможуть до кінця року. Фото: з архіву

Цьогоріч визначили три пріоритетні напрямки.

У Хмельницькому сьогодні, 31 січня, розпочали прийом заявок на участь програмі «Громадські ініціативи». Торік через війну конкурс не вдалося провести, натомість цього року до участі запрошують релоковані громадські організації з інших міст України.

Напередодні старту прийому заявок комісія визначила пріоритетні напрямки проєктів у 2023 році. Всі вони пов'язані з тією ситуацією, яка є в державі:

  • заходи з надання підтримки внутрішньо переміщеним особам та евакуйований особам у зв’язку з введенням воєнного стану;
  • заходи з енергозбереження;
  • заходи та роботи з територіальної оборони.

«Звертаюся до усіх громадських організацій, які займаються допомогою ВПО, сприяють територіальній обороні та займаються енергоефективністю. Поточний рік - хороший шанс отримати часткове фінансування проєктів з міського бюджету. Максимальна сума з бюджету громади - 200 тисяч гривень. Власний внесок – 15%», - зазначає заступник міського голови Микола Ваврищук.

Подати мікропроєкти в міське управління економіки можна до 1 березня. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», з міського бюджету на реалізацію ініціатив передбачили 3 мільйони гривень. Тобто може бути реалізовано мінімум 15 проєктів.

«Враховуючи те, що деякі проєкти можуть мати суму меншу, ніж 200 тисяч, то проєктів може бути до 20. Єдина дуже важлива умова – всі ці проєкти мають бути реалізовані на території Хмельницької територіальної громади», - говорить у сюжеті Микола Ваврищук.

У березні конкурсна комісія обере переможців. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую