ye-logo.v1.2

У Шепетівці та Волочиську попрощалися зі загиблими воїнами

Суспільство 8083
Співчуваємо рідним і близьким полеглих Героїв
Співчуваємо рідним і близьким полеглих Героїв. Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

Герої загинули у Бахмутському районі.

Сьогодні, 31 січня, жителі Шепетівки та Волочиська провели в останній шлях двох полеглих захисників Андрія Гриня та Юрія Будевича.

За інформацією Шепетівської міськради, Андрій Гринь народився 14 грудня 1993 року в Шепетівці. Ще у юному віці, коли пішов з життя батько, він став прикладом для трьох молодших братів і сестри. Був їм за батька. Закінчивши у місцевій школі №8 дев’ять класів, Андрій Русланович вступив до Шепетівського професійного ліцею.

З лютого 2018 року почав працювати на залізниці. Спершу був монтером колії виробничого підрозділу Шепетівська колійна машинна станція. Згодом — монтером колії виробничого підрозділу Київська дистанція колії. У січні минулого року Андрій Русланович повернувся до рідного міста й продовжив роботу на залізниці монтером колії виробничого підрозділу Шепетівська дистанція колії.

Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

«Разом з дружиною Дариною Андрій Гринь виховував сина Тимура й донечку Віру. З початком повномасштабної війни з рідними братами вирішив стати на захист Батьківщини та пішов добровольцем. Побратими його згадують, як людину із добрим серцем і відкритою душею», — розповіли у пресслужбі Шепетівської міськради.

Андрій Гринь солдатом самохідного артилерійського взводу. Герой загинув 25 січня у районі населеного пункту Зарічне, що у Лиманському районі Донецької області.

Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

Також з полеглим захисником попрощалися у Волочиську. Представники міськради розповіли, що Юрій Будевич мав палке серце патріота. За його покликом Герой змінив мирне життя на поле бою. Він захищав країну від ворога на початку російсько-української війни — протягом 2014-2015 років. В червні минулого року воїн знову став на захист Батьківщини. Юрій Ігорович служив стрільцем – помічником гранатометника.

На жаль, 24 січня Герой загинув. Юрій Будевич поліг під час артилерійського обстрілу поблизу Миколаївки Бахмутського району, що на Донеччині.

Фото: з фейсбуку Волочиської міської ради

Фото: з фейсбуку Волочиської міської ради

«Юрій Будевич назавжди залишиться 44-річним. Україна втратила свого захисника, мати Любов Андріївна — люблячого сина, сестра Альона — дорогого брата. Залишився без свого хрещеного племінник і похресник Владислав», — зазначили у Волочиській міській раді.

Фото: з фейсбуку Волочиської міської ради

Фото: з фейсбуку Волочиської міської ради

Читайте також: Під Бахмутом загинув 33-річний захисник зі Старосинявщини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую