ye-logo.v1.2

Піротехники Хмельницького зачистили військовий полігон від вибухонебезпечних боєприпасів

Суспільство 2858
Фото: Анатолій Григоренко

У Хмельницькому піротехніки МНС до 20-ї річниці Незалежності України завершили бойове завдання по очистці колишнього військового полігону від вибухонебезпечних предметів

У Хмельницькій області на виконання Державної цільової соціальної програми протимінної діяльності МНС України на 2009-2014 роки, розрахунок групи піротехнічних робіт Хмельницького аварійно-рятувального загону спецпризначення згідно плану МНС на 2011 рік завершив виконання робіт з очищення території колишнього військового полігону, що на околиці обласного центру, від вибухонебезпечних предметів. Загальна площа очищеної території полігону складає 75 га. 
Загалом під час очистки виявлені 28 артснарядів калібру від 45 до 76 мм. Усі знайдені боєприпаси знешкоджувалися у спеціальному кар’єрі. Минулого року в рамках цієї програми повністю очищені від смертоносного заліза Славутський та Ізяславський військові полігони площею 68 та 16,5 га відповідно. Виконання цих життєво важливих завдань досягається завдяки налагодженню тісної співпраці між усіма гілками влади в регіоні та своєчасному виділенню коштів на виконання програми.
19-го серпня начальник Управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області генерал-майор служби цивільного захисту Анатолій Манільчук підбив підсумки виконаних робіт та зокрема зазначив, що дана робота буде продовжуватись, а площі, які вже очищені будуть використовуватись у сільськогосподарських потребах. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую