ye-logo.v1.2

День без відключення електрики: коли на Хмельниччині проводитимуть режимні заміри

Суспільство 2367
Розуміння реальних потреб кожної з областей допоможе забезпечити справедливіший розподіл електрики
Розуміння реальних потреб кожної з областей допоможе забезпечити справедливіший розподіл електрики. Фото: ілюстративне freepik.com

Режимний день необхідний для визначення реальних потреб області в електроенергії.

На 31 січня у Хмельницькій області був запланований режимний день. Протягом доби не планувалося жодних відключень електрики. Однак через масований ракетний обстріл його скасували. Тепер же за вказівкою Міністерство енергетики України режимний день для Хмельниччини призначено на іншу дату — 9 лютого.

За словами технічного директора АТ «Хмельницькобленерго» Олексій Філіпчук, режимний день необхідний для визначення, скільки насправді електроенергії потребує наша область. Енергетики поки що мають застарілу інформацію, яка не враховує нинішні умови. Наприклад, як змінилося споживання через релоковані підприємства, внутрішньо переміщених осіб та інші фактори, викликані масштабною війною.

Дослідивши реальні потреби кожної з областей, можна буде забезпечити справедливіший розподіл електроенергії.

«Був розроблений графік, за яким 31 січня для Хмельниччини б не застосовувалися обмеження. Тоді б ми зафіксували потреби для нормального функціювання області. Однак через черговий масований ракетний обстріл (стався 26 січня — авт.) в Україні зріс дефіцит електроенергії. Відповідно режимний день довелося переносити на іншу дату», — пояснив Олексій Філіпчук.

У пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго» повідомили, що новою датою проведення режимного дня обрано 9 лютого. Відповідно погодинних відключень та інших обмежень у тоді не буде. Цьому можуть завадити лише нові ворожі атаки.

«Важливо розуміти, що у випадку повторних масованих атак на об’єкти критичної інфраструктури та суттєвого зростання дефіциту електроенергії — режимні заміри можуть бути знову перенесені на іншу дату», — попередили представники енергетичної компанії.

До теми: Графік на шість черг, або Як на Хмельниччині відключають електрику

До теми: Не розв’яже проблему: в Хмельницькобленерго прокоментували накладення штрафу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую