ye-logo.v1.2

«Приніс своє життя в жертву на олтар перемоги»: захисник України Михайло Коцур спочив на Городоччині

Суспільство 2144
Михайло Коцур загинув, захищаючи України. Йому назавжди буде 41 рік
Михайло Коцур загинув, захищаючи України. Йому назавжди буде 41 рік. Фото: колаж з фото horodok.city та facebook.com

8 лютого йому мало б виповнитися 42 роки. Але через війну йому назавжди 41…

Коцур Михайло Михайлович загинув під час виконання бойового завдання в Авдіївці, що на Донеччині, 24 січня цього року. І третього лютого його в останню путь провели в рідному для нього селі Лісоводи, що на Городоччині.

«У селі Лісоводи священники Городоцького благочиння сьогодні звершили чин похорону полеглого у боротьбі з російськими окупантами воїна Михайла Коцура. Прожито всього лиш 42 роки, у розквіті сил та життєвого успіху Михайло приніс своє життя в жертву на олтар перемоги. Вершиною його життя назавжди стануть вічні 42 років, але на цій вершині він виконав найголовніше у людському житті – закрив собою нашу землю від російських окупантів, - йдеться в дописі у фейсбуці на сторінці Храму преподобного Онуфрія Великого. - Він виконав найголовніше і в Божому вимірі. Попри всі заповіді, Сам Христос визначив: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх» (Ін. 15:13). Трагізм цієї невимовної втрати хай буде винагороджений радістю перемоги, а обагрена кров’ю солдата смужка землі на передньому краї хай стане першою сходинкою вічної блаженної нагороди воїну Михаїлу від Господа! Вічна слава герою, вічна вдячність полеглому захиснику Вітчизни, вічний спокій у блаженній Божій вічності!».

У селі Лісоводи священники Городоцького благочиння звершили чин похорону полеглого у боротьбі з російськими окупантами воїна Михайла Коцура. Фото з фейсбук-сторінки Храму преподобного Онуфрія Великого

Михайло Коцур народився 8 лютого 1981 року у селі Лісоводи, що на Городоччині. Він був старшим сином у багатодітній сім’ї. Завжди опікувався своїми двома сестричками, одна із яких кілька років тому померла. Після закінчення Лісоводської школи хлопець вступив до Київського національного торговельно-економічного університету. Про це пише видання «Городок. City». Перед Великою війною, Михайло Михайлович мешкав в Ірпені Київської області. Коли ж рашисти почали свій наступ 24 лютого 2022 року, він залишався в місті та допомагав виїхати з міста кільком знайомим. Згодом пішов на фронт. Ставши стрільцем, помічником гранатометника механізованого відділення механізованого батальйону однієї з військових частин Збройних сил України, Михайло Коцур до останнього захищав Україну від окупантів…

Городоччина віддала шану захиснику України Михайлу Коцурі. Фото з horodok.city

«Тихий, скромний, доброзичливий, креативний, розумний - таким ми запам'ятали його, - написали на сторінці Лісоводського профтехліцею в фейсбуці. - Міша виріс на наших очах, і сьогоднішня втрата - невгамовна біль для нашого колективу».

Вічна пам’ять Герою! Співчуття рідним та близьким.

Читайте також: У Летичівській, Новоушицькій та Городоцькій громадах попрощалися із загиблими земляками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую