ye-logo.v1.2

У Хмельницькому в прикордонній академії відбувся випуск офіцерів

Суспільство 7389
Хвилиною мовчання вшанували загиблих за Україну
Хвилиною мовчання вшанували загиблих за Україну. Фото: прес-центру Національної академії Державної прикордонної служби України

Це вже 31-й випуск у Національній академії Держприкордонслужби України.

Учора, 21 лютого, у Національній академії Держприкордонслужби України відбувся 31-ий випуск офіцерів-прикордонників.

Як повідомляють в пресцентрі академії, уже колишні курсанти отримали лейтенантські зірки на погони та дипломи про закінчення прикордонного вишу. Серед них є ті, хто продовжує прикордонну династію своїх батьків, багато хто має чималі здобутки у спорті та чемпіонські титули, в строю також молоді офіцери – діти Героїв, які віддали життя за Україну в боротьбі з російським агресором.

Вітаючи ще вчорашніх курсантів, бажаючи служби під мирним небом України, Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко, зазначив, що ця війна продемонструвала, що російську агресію можна зупинити тільки адекватною силою і зброєю.

«І такою силою є український народ, його мужні Захисники і Захисниці. Вірю, що про кожного з вас говоритимуть, як про сильних бойовим духом офіцерів, котрі ведуть своїх підлеглих до звитяг та перемог, та які першими вийдуть на міжнародно визнаний кордон нашої Української держави», - зазначив Сергій Дейнеко.

Уже колишні курсанти отримали лейтенантські зірки на погони та дипломи про закінчення прикордонного вишу

Дотрималися під час випуску і гарних традицій: за сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у справу підготовки офіцерських кадрів кращих військовослужбовців академії відзначили відомчими нагородами, інформують у пресцентрі закладу.

В академії додають, що випускники вже отримали призначення на посади у підрозділах та управліннях прикордонних загонів та вибули до місць проходження служби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую