ye-logo.v1.2

800 тисяч гривень на ремонт ліфтів у Хмельницькому: адреси, де виконають оновлення

Суспільство 2055
Ремонти деяких ліфтів вже стартували
Ремонти деяких ліфтів вже стартували. Фото: ілюстративне пресслужби Хмельницької міської ради

Роботи мають тривати до 15 квітня.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради замовило ремонт у багатоповерхових будинках міста на суму близько 800 тисяч гривень. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро”.

На початку березня Управління уклало кілька угод вартістю понад 50 тисяч гривень на ремонт ліфтів.

Так, планується капітальний ремонт ліфта в житловому будинку на Старокостянтинівському шосе, 22 (1 ліфт). Вартість робіт складе 192,7 тисячі гривень.

Також в планах ремонт ліфтів в двох будинках на вулиці Прибузькій. В будинку № 6 збираються відремонтувати ліфти з 1 по 5 під’їзд. Вартість робіт складе 128,6 тисячі гривень. Ще капітальний ремонт ліфтів проведуть в житловому будинку на вулиці Прибузькій, 44 (1, 3, 4 під'їзди). Сума угоди склала 80 тисяч гривень.

Ще 85,8 тисячі гривень мають витратити на капітальний ремонт ліфта в житловому будинку на вулиці Пілотській, 117/1 (2 під'їзд). Роботи мають бути завершені до 15 квітня.

А 116,5 тисяч гривень заплатять за капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку на вулиці Вишневій, 135 (5, 6 під'їзди). Роботи мають виконати до 14 квітня.

Ще у лютому були укладені два договори на проведення робіт з терміном виконання до 30 березня. Так, 51 тисячу гривень запланували на капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку на Львівському шосе, 43 (4, 5, 6 під'їзди). Крім того, підрядник зробить капітальний ремонт ліфта в житловому будинку на вулиці Степана Бандери, 9 (3 під'їзд). Сума договору склала 142,2 тисячі гривень.

Також кілька угод були укладені на значно менші суми. Підрядником під час виконання робіт стане спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство "Хмельницькліфт".

За інформацією пресслужби Хмельницької міськради, загалом цьогоріч у багатоквартирних будинках Хмельницького заплановано відремонтувати 53 ліфти. На це у місцевому бюджеті передбачили понад п’ять мільйонів гривень. На деяких об’єктах вже завершені роботи.

«Так, у ліфті будинку №20 на вулиці Водопровідній замінили редуктор, визивний апарат пост керування ліфтом. У 5-му під’їзді багатоповерхівки № 203 на вулиці Проскурівського підпілля замінили тягові канати, визивний апарат. У будинку на Львівському шосе, 43 (4, 5, 6 під’їзди) замінили редуктор, визивний апарат, обмежувач швидкості, канатно-тяговий шків. У 3-му під’їзді на вулиці Бандери, 9 вже замінили шафу та пост керування ліфтом, обмежувач швидкості, тягові канати», — зазначили у пресслужбі міськради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую