ye-logo.v1.2

Безпечний простір для жінок запрацював у Хмельницькому

Суспільство 3976
Такі ж простори відкрили у багатьох інших містах України
Такі ж простори відкрили у багатьох інших містах України. Фото: автора

Відвідувачки матимуть змогу отримати допомогу в питаннях соціального захисту, консультації психологів і взяти участь у майстер-класах з саморозвитку.

У Хмельницькому запрацював громадський простір для жінок і дівчат «Вільна». Вчора, 7 березня, його офіційно презентували містянам. Як зазначають координатори проєкту, тут жінки зможуть почувати себе спокійно та захищено.

Відвідувачкам надаватимуть безкоштовні консультації соціальних працівників, психологічну допомогу, а також допоможуть відновити своє фізичне і ментальне здоров’я. Регулярні тренінги, майстер-класи, спортивні заняття, арт-терапію у центрі проводитимуть безкоштовно за попередньою реєстрацією.

«Була ідея створити щось таке, де жінки і дівчата почували би себе спокійно, вільно, впевнено і паралельно вони могли також набути класних навичок. Щоб надати жінкам впевненості у своїх силах і вони не боялися говорити, робити, заявляти про себе, - зазначає фахівчиня соціальної роботи Світлана Баранова. - Наприклад, попрацювати зі «soft skills», з психологом (якщо це потрібно), speaking club, працевлаштування, щось релаксаційне – хенд-мейд, арт-терапія. Такі події будуть регулярні. Вони будуть безкоштовні, за попередньою реєстрацією. Оскільки це концепція простору, то дівчата можуть просто приходити сюди поспілкуватися, попити чаю. Тут постійно перебуває наша команда».

Фахівчиня соціальної роботи Світлана Баранова.

Команда «Вільна» співпрацює з центром соціальних служб, управліннями соцзахисту, правозахисними організаціями. Безпосередньо в просторі соціальні працівники проводитимуть інформаційно-консультативну роботу та спрямовуватимуть відвідувачок в потрібні установи.

На сьогодні простори «Вільна» вже працюють у багатьох містах України. Хмельницький став 25 містом, де його відкрили.

Безпечний простір для жінок працюватиме з середи по неділю.

«Наш простір пропонує низку активностей для дозвілля, соціалізації, кар’єрних можливостей. Головне – те, що всі активності безкоштовні для відвідувачів. Це також про підтримку. До нас часто звертаються жінки і дівчата, які потребують допомоги. Наші співробітниці завжди готові вислухати. А у випадках гендерно зумовленого насильства розповісти більш детально про державні сервіси, де жінки і дівчата можуть отримати кваліфіковану допомогу. Крім того, у нас діють закриті та відкриті сесії з психологом, якщо це потрібно», - розповідає представниця UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення Анна Копала.

Представниця UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення Анна Копала.

Програма заходів, які відбуваються в просторі, публікуватиметься в телеграмі. На події потрібно реєструватися попередньо.

Контактний телефон: 095 796 5190. Графік роботи простору «Вільна»: з середи по неділю з 11:00 до 20:00. Адреса: Володимирська, 47.

Дитяча кімната у просторі.

Кімната психолога.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую