ye-logo.v1.2

Майже 30 мільйонів на ремонт тротуарів, доріжок та газонів планують витратити у Хмельницькому

Суспільство 1889
Тротуари будуть ремонтувати по всьому місту
Тротуари будуть ремонтувати по всьому місту. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Минулого року на ці роботи виділили трохи менше десяти мільйонів.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міськради оголосило п’ять тендерів щодо проведення поточного ремонту тротуарів та пішохідних доріжок в місті загальною вартістю 28,87 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Роботи планують провести у Центральній, Північно-Східній, Північно-Західній, Південно-Східній та Південно-Західній частинах міста.

Так, на ремонт у центрі міста запланували 9,47 мільйона гривень. Загалом планується оновити 7 тисяч 803 квадратних метрів тротуарної плитки, встановити понад 2 тисячі бордюрів.

Поточний ремонт тротуарів та пішохідних доріжок на вулицях Південно-Західної частини Хмельницького оцінили у 6,7 мільйона гривень.

Так, у Південно-Західній частині міста оновлять понад 2 тисячі квадратних метрів бетонних плит, понад 2 тисячі бордюрів, планується посів майже трьох тисяч квадратних метрів газонів.

6,3 мільйона гривень - очікувана вартість робіт з поточного ремонту тротуарів та пішохідних доріжок на вулицях Південно-Східної частини Хмельницького. В цьому районі планується оновити майже 2 тисячі квадратних бетонних плит, висадити 2 тисячі 200 квадратних метрів газону, оновити бордюри.

Щодо Північно-Західної частини міста, то поточний ремонт доріжок та тротуарів оцінили у 3,4 мільйона гривень. За ці кошти оновлять 1 тисячу 763 квадратних метрів бетонної плитки, встановлять майже 700 метрів бордюрів, планується висадити майже тисячу квадратних метрів газону та інші роботи.

Ще 3 мільйони гривень очікують витратити на поточний ремонт тротуарів та пішохідних доріжок на вулицях Північно-Східної частини міста. В цьому районі влаштують 1586 квадратних метрів нової плитки, а також 446 квадратних метрів асфальтового покриття.

Роботи мають бути виконані до 30 листопада 2023 року.

Нагадаємо, що на початку 2022 року, ще до повномасштабного вторгнення рф на територію України, у Хмельницькій міськраді планували витратити на ремонт доріжок та тротуарів 18 мільйонів гривень. За даними системи “Прозорро”, проплати минулого року за ремонт доріжок та тротуарів в місті по чотирьох угодах склали 9,5 мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую