ye-logo.v1.2

На Дунаєвеччині та Городоччині попрощалися з молодими воїнами

Суспільство 2925
Співчуваємо рідним і близьким загиблих..
Співчуваємо рідним і близьким загиблих... Фото: з фейсбука Дунаєвецької громади

Поховали Ігоря Волоса та Владислава Паращіна.

Хмельниччина продовжує прощатися зі своїми захисниками. Сьогодні, 17 березня, на Городоччині поховали воїна Ігоря Волоса. Як пише видання «Городок City», жителі села Бедриківці та Новосілка прощалися із оператором відділення інженерних загороджень, який загинув 11 березня на Луганщині.

Ігор Волос народився і зростав у селі Бедриківці. Він був найстаршою дитиною у багатодітній сім’ї. Після закінчення місцевої школи навчався у Кам’янець-Подільському. Дуже любив історію. І саме тому не міг не піти на війну.

«Ігор казав мамі: «Мамо, це мій вибір, і ти маєш пишатися мною», — плачучи, пригадує Галина Малькут, вчителька хімії Бедриковецької школи, яка навчала Ігоря з 7 по 11 клас. – Ми всі маємо поважати його вибір та пишатися ним. І ми гордимося».

Ігореві назавжди залишиться 33 роки. Фото: horodok.city

Ігор Волос народився і зростав у селі Бедриківці.  Фото: horodok.city

Як розповідають родичі загиблого, Ігор Волос не чекав повістки. На фронт пішов одним із перших у селі. Удома на воїна чекали мати, бабуся, сестра, брат та племінниці.

Поховали Ігоря Волоса на кладовищі у Бедриківцях поряд із батьком. Йому тепер навічно 33.

Цього ж дня ще з одним захисником прощалися на Дунаєвеччині. Мешканці громади поховали 29-річного Владислава Паращіна на кладовищі в селі Заставля.

Поховання Владислава відбулось на кладовищі в селі Заставля. Фото: з фейсбука Дунаєвецької громади

Герой захищав Україну, її незалежність, спокій та майбутнє кожного з нас. Фото: з фейсбука Дунаєвецької громади

Як зазначають на сторінці Дунаєвецької громади, почесна варта здійснила в небо три постріли на честь військового, а потім його тіло навіки передали землі.

«Прикро і боляче, що такі молоді, сильні, мужні, патріотичні сини гинуть. Адже вони могли б ще багато зробити для своїх родин, нашої громади та України. Владислав стояв до останнього подиху за свою рідну землю, за суверенітет держави, за рідних і близьких, за усіх нас, а тепер янголом-охоронцем оберігатиме з небес», - йдеться у повідомленні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую