ye-logo.v1.2

У Хмельницькому запустили ще одну установку, яка виробляє тепло та електрику

Суспільство 4275
Потужність нової когенераційної установки сягає 500 кВт
Потужність нової когенераційної установки сягає 500 кВт. Фото: з фейсбуку Олександра Симчишина

Крім того, місто отримало дві модульні котельні.

В одній з котелень комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» встановили когенераційну установку. Вона не лише підігріває воду, а й генерує електроенергію. Таким чином значна частина Південно-Західного мікрорайону буде забезпечена опаленням, навіть під час тривалого знеструмлення, спричиненого ворожими обстрілами. Про це розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, це вже 14-а когенераційна установка, яка працює у Хмельницькому. Її вартість становить 11,5 мільйона гривень, а її потужність сягає 500 кВт. Оскільки вона виробляє теплову та електричну енергію, це забезпечуватиме роботу котельні в автономному режимі. Як наслідок, значна частина Південно-Західного мікрорайону буде забезпечена централізованим опаленням навіть у разі тривалої відсутності електропостачання.

Також днями Хмельницький отримав від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) дві незалежні модульні котельні на твердому паливі. Потужність кожної з них становить один МВт.

«Під час цього опалювального сезону завдяки когенераційним установкам і генераторам ми забезпечували населення теплом і гарячою водою, навіть тоді, коли область мала критично низькі ліміти на постачання електроенергії. Тому продовжуємо купувати генератори для котелень у різних мікрорайонах. Когенераційних установок наразі достатньо. Цього року, готуючись до наступного опалювального сезону, плануємо ремонт «старших» когенераційних установок», — зазначив Олександр Симчишин.

Читайте також: У Хмельницькому документи для зарахування першокласників прийматимуть онлайн

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую