ye-logo.v1.2

Як волонтери Хмельниччини допомагають адаптуватись переселенцям На правах реклами

Суспільство 1354
З травня 2022 року в штабі організації "Українська команда" надаються юридичні консультації для всіх охочих
З травня 2022 року в штабі організації "Українська команда" надаються юридичні консультації для всіх охочих. Фото: Волонтерський штаб "Українська команда"

Вже понад рік в Україні триває війна

Щодня українці змушені залишати свої домівки та втікати від такого близького подиху смерті. Хмельниччина, як той регіон, що залишається відносно спокійним, гостинно приймає на своїх теренах внутрішньо переміщених осіб з різних куточків України. Вже понад 150 000 переселенців переконались в гостинності хмельничан і завдяки злагодженій роботі місцевої влади та небайдужих волонтерів, були забезпечені усім необхідним одразу ж після свого переїзду.

Та життя продовжується і всі ці люди потребують підтримки. Саме тому Волонтерський штаб "Українська команда" Хмельниччини започаткував постійнодіючі проєкти підтримки внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.

Так, ще з травня 2022 року в штабі організації "Українська команда" надаються юридичні консультації для всіх охочих. Вже понад 500 людей отримало кваліфіковану допомогу та захистили свої права на виплати, змогли переоформити пенсії чи державну допомогу. Особливо важливим напрямом юридичних консультацій є також допомога із захистом прав військовослужбовців.

Така допомога надається спеціалістами абсолютно безкоштовно, а головне - швидко та професійно.

Інший виклик для потерпілих від війни - це їх психоемоційний стан. Щоденні обстріли, неочікуваний переїзд, викликають глибокі душевні переживання справитись з якими самотужки важко навіть під відносно спокійним небом Хмельниччини. Саме тому "Українською командою" започатковано постійнодіючий проєкт надання психологічної допомоги всім охочим в форматі online в межах якого професійний психолог абсолютно анонімно надасть пораду та допоможе справитись із важким психологічним станом.

Та і на цьому волонтери не спиняються. Вже зараз розпочато курс просвітницьких лекцій для усіх охочих, в яких провідні історики та культурологи розповідають про наш край, знайомлять з його особливостями та традиціями.

В планах "Української команди" ще багато цікавих проєктів, адже їх головна мета - формувати нове, сучасне суспільство нашого краю, що розквітне з першого дня нашої перемоги.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую