ye-logo.v1.2

Італійську національну страву в Хмельницькому найчастіше розвозять таксисти

Суспільство 4669
Фото: колаж Євгенія Дорофєєва

Надивившись американських фільмів, у котрих тільки ледачі й ті, що опиняються на безлюдних островах, не замовляють собі на вечерю піци, ковтаючи слину, ми вирішили з’ясувати, як можна здійснити подібне замовлення у Хмельницькому.

Але обдзвонивши місцеві піцерії: «Рizza», «Мрія», «Десятка», «Нью-Йорк», «Сан-Ремо», «Турбо-піца», «Чілі-піца» і «Челентано» – виявили, що послуги доставки піци вони не надають. Єдине, чим вони можуть зарадити піцоманам (окрім, звісно, того, що нагодувати вас гарячою піцою за своїми столиками), це спакувати тонкого коржа з усілякими м'ясо-рибно-овочево-грибними інгредієнтами під розплавленим сиром «із собою».
Один-єдиний заклад громадського харчування у місті, який у будь-який час дня і ночі готовий спекти і привезти гарячу піцу, як кажуть, з пилу і жару просто під ваші двері – піцерія «Мак Смак».
За словами директора цього закладу пані Рити, замовити тут можна не лише піцу, але й салати, картоплю чи макарони з м’ясом під тертим сиром, тістечка, чи будь-яку іншу смакоту. З переваг доставки їжі працівниками «Мак Смаку» – цілодобова робота. А ще, що найголовніше, доставка може здійснюватися у будь-який, навіть найвіддаленіший куточок міста. І не обов’язково це має бути ваша квартира. За бажанням, смачненький харч працівники-розвізники довезуть вам в офіс, парк чи кудись на прохідну…
«Якщо клієнт живе в котромусь з віддалених мікрорайонів, до прикладу, у Лезневому чи на Садибах, то чекати замовлення доведеться не менше, ніж півгодини, – попереджає пані Рита. – Жителям центру піцу доставлять просто під двері за 10-25 хвилин. Звісно, це стосується невеликого замовленням, скажімо, на суму 50 гривень. Його кухарі виконують швидше, ніж замовлення на 350 гривень».
Однак, «Мак смак», виявляється, не має власного фірмового транспорту. Тож не розраховуйте, що впізнаєте автівку піцерії, визирнувши у вікно. Піцу дівчата і хлопці розвозять на таксі. Але вона, як запевняє директор, все одно потрапляє до столу клієнта гарячою, оскільки загорнута у фольгу, запакована у коробку і термосумку.
Як не парадоксально, але на відміну від хмельницьких піцерій, місцеві таксисти готові привезти вашу улюблену піцу з вашого улюбленого закладу куди завгодно. Звісно, головна умова, аби піци вам не забажалося о пів на третю ночі, бо тоді вона все одно буде доставлена з єдиної цілодобової піцерії міста, котра і так пропонує цю послугу.
«Для того, щоб таксист привіз вам піцу, – розповідає диспетчер служби «Таксі 1562», – потрібно подзвонити у піцерію, яка вам подобається, і зробити замовлення «на винос». Таксист забере пакунок і привезе за вказаною адресою. Вартість продовольчого замовлення 20 гривень. Плюс гроші за дорогу згідно з кілометражем».
 

Коментарі:

Віктор 10.12.2012 19:12

На данний час цю послугу пропонують вже більше закладів, практично всі піцерії міста... На цьому сайті є список закладів, що здійснюють доставку піци та інших страв, а замовлення можна зробити по телефону. Замовити піцу та суші у Хмельницькому. Більше інформації тут: www.food24.com.ua

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую