ye-logo.v1.2

На Деражнянщині попрощалися із загиблим захисником В’ячеславом Назаровим

Суспільство 4213
«Не дожив до Перемоги, але наблизив її ціною свого молодого життя», - кажуть про Героя у громаді
«Не дожив до Перемоги, але наблизив її ціною свого молодого життя», - кажуть про Героя у громаді. Фото: з фейсбук-сторінки Деражнянської міської ради

Герой захищав Україну від ворога з перших днів широкомасштабного вторгнення.

На Деражнянщині попрощалися із загиблим Героєм – В’ячеславом Назаровим. В останню дорогу його провели сьогодні, 28 березня, у селищі Лозове, повідомляють в Деражнянській міській раді.

В’ячеслав Назаров захищав Україну від ворога з перших днів широкомасштабного вторгнення. Був розвідником у 3-ій окремій танковій Залізній бригаді. Загинув 21 березня під час виконання бойового завдання.

«Відважний, сміливий, звитяжний, нескорений, відданий син свого народу, протистояв ворогові на полі бою до останнього. Не дожив до Перемоги, але наблизив її ціною свого молодого життя», - кажуть про Героя у громаді.

Зустрічали труну з тілом захисника односельчани, мешканці навколишніх сіл, рідні, друзі, знайомі на колінах. Заквітчаною дорогою загиблого В'ячеслава везли вулицями рідного селища. Провели В’ячеслава Назарова в останню земну дорогу з усіма військовими почестями.

В’ячеслав Назаров захищав Україну від ворога з перших днів широкомасштабного вторгнення. Фото: з фейсбук-сторінки Деражнянської міської ради

В останню дорогу В’ячеслава Назарова провели сьогодні, 28 березня, у селищі Лозове. Фото: з фейсбук-сторінки Деражнянської міської ради

Нагадаємо, трагічна звістка прийшла і в Грицівську громаду, що на Шепетівщині. Як повідомили у селищній раді, на війні загинув їхній земляк – Іван Борисович Ліневич. Життя захисника обірвалося 22 березня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую