ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з двома полеглими на війні захисниками

Суспільство 8357
Співчуваємо рідним і близьким загиблих..
Співчуваємо рідним і близьким загиблих... Фото: з архіву

Хмельничани провели в останню путь 23-річного Антона Фарващука та 40-річного Антона Іваницького.

Вчора, 10 квітня, у Хмельницькому прощалися з Героями. В обласному центрі похоронили двох захисників України, які загинули на війні.

Як повідомляє ТРК «Місто», хмельничани провели в останню путь Антона Фарващука. З перших днів повномасштабного вторгнення він записався у добровольче формування. У зону бойових дій відправився три місяці тому. Загинув Герой 31 березня в боях на Луганщині. Тепер йому навіки 23.

«Почався контрнаступ і, звичайно, артилерія з боку агресора почала накидати снарядами. Вони укривалися в бліндажі, в який потрапив снаряд. Він там не один загинув», - розповідає командир добровольчого формування Хмельницького Сергій.

Про Антона згадують, як про щирого, веселого та працелюбного хлопця.

«Пішов, не шкодуючи себе. Він був мало підготовлений, але не побоявся піти і бути там, де є всі наші військові, які воюють і гинуть за нашу батьківщину», - каже побратим полеглого Євген Плакса.

Захисник виріс у багатодітній родині. У нього залишилася мати, брат та три сестри. Поховали Антона Фарващука на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Також цього дня у Хмельницькому попрощалися з захисником Антоном Іваницьким. Вчора, 10 квітня, чоловіку мало б виповнитися 41. Герой загинув 30 березня на Луганщині. До повномасштабного вторгнення чоловік займався підприємницькою діяльністю. Та після 24 лютого 2022 року вирішив стати на захист країни.

Як говорить кума загиблого воїна Інна Москаленко, Антон сам захотів воювати, тож пішов у військкомат.

«Він не довго був на війні. Спочатку пішов, його на другий день поранили. Він був у госпіталі», - каже жінка.

У Антона Іваницького залишилися дружина та 5-річний син. Останній спочинок Герой знайшов на Алеї Слави у Раковому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую