ye-logo.v1.2

У центрі Хмельницького триває ярмарок: збирають гроші на турнікети для військових

Суспільство 1745
Волонтери Поділля вшосте організовують волонтерський ярмарок
Волонтери Поділля вшосте організовують волонтерський ярмарок. Фото: автора

Волонтери організували благодійний ярмарок, залучивши місцевих майстрів і навчальні заклади.

Сьогодні, 12 квітня, у Хмельницькому розпочав працювати черговий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Цього разу «Волонтери Поділля» збирають гроші на закупівлю тактичної медицини воїнам. Зокрема, як розповіла волонтерка Анна Маєвська, планують придбати в аптечки захисників турнікети «Січ».

«Це шостий наш благодійний ярмарок. Цього разу Великодній. Сьогодні в нас, окрім традиційних великодніх смаколиків, є багато класних сувенірів і подарунків, які можна придбати та допомогти армії. Ми хотіли трохи розширити ярмарок, але через погодні умови наметів буде вісім. До літа, думаю, розширимо ярмарок», - говорить Анна Маєвська.

Намети традиційно розташували на майданчику перед «Дитячим світом». Торгуватимуть до 19-ії години. Беруть участь у ярмарку навчальні заклади і хмельницькі майстри, які виявили ініціативу долучитися до збору грошей та зробити свій внесок у перемогу.

«Сьогодні ми хотіли зібрати близько 100 тисяч гривень, щоб могли купити 300 турнікетів «Січ», які потраплять в аптечки наших військових. Один такий турнікет коштує 570 гривень. Він може врятувати життя нашого захисника, адже зупиняє критичну кровотечу. Він в кожній аптечці військового він має бути обов’язково. Бажано, щоб їх було 4 в кожного – на кожну кінцівку і, в разі необхідності, вони змогли надати допомогу», - пояснює волонтерка.

За 5 попередніх ярмарків «Волонтери Поділля» зібрали понад 400 тисяч гривень. Кошти спрямували на закупівлю двох тепловізорів. Також волонтери доєднувалися до загальноміського збору, коли хмельничани збирали гроші на вантажівки для ЗСУ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую