ye-logo.v1.2

Погода на травень — коли на Хмельниччину прийде тепло

Суспільство 6774

Навіть у травні часом очікуються нічні заморозки.

На Хмельниччині травень розпочнеться сонячною погодою та потеплінням. Однак через кілька днів знову повернеться холод та дощі. А наприкінці місяця можна очікувати на літню погоду.

За інформацією Українського гідрометцентру, на Хмельниччині у травні середня температура повітря становитиме +15,6 градуса. Це на 0,9 градуса вище за норму (+14,7). Рівень опадів в цілому відповідатиме нормі — 62 міліметри.

Синоптик Ігор Кібальчич прогнозує, що перші дні травня будуть теплими та сухими. Однак вже 3-4 числа в Україну повернеться похмура та дощова погода. Також нашу країну не оминуть повітряні маси з Арктики, які поширяться на значну частину Європи. Внаслідок цього з 6 травня в Україні очікується аномально холодна погода. Вночі знову можливі заморозки на поверхні ґрунту й місцями навіть у повітрі. Втім, приблизно з 11-12 травня поступово ставатиме тепліше.

«Більш інтенсивне тепло слід очікувати у другій половині місяця. У третій декаді місяця у південних і західних областях стовпчики термометрів в окремі дні можуть досягти позначки +30 градусів. Помітно стануть теплішими й ночі», — зазначив Ігор Кібальчич.

До речі, за час метеорологічних спостережень найнижчу травневу погоду в нашій області зафіксували у Хмельницькому в 1947 році та у Кам’янці-Подільському в 1994 році. Тоді термометри показували -3,5 градуса. А найспекотніше було у 1950-му в Кам’янці-Подільському. Тоді повітря погрілося до +33,4 градуса.

Сонячний початок місяця: прогноз погоди на 1 травня

Хмельницький обласний центр з гідрометеорології прогнозує, що 1 травня переважатиме мінлива хмарність. Без опадів. Нічна температура повітря становитиме +1...+6 градусів. До того ж місцями можливі заморозки на поверхні ґрунту. А вдень потепліє до +12..+17 градусів.

«У Хмельницькому з ранку й до самого вечора небо буде ясним. Впродовж доби температура повітря коливатиметься від +5 до +14 градусів», — зазначено на сайті «Синоптик».

Читайте також: Відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському триває: програма заходів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую