ye-logo.v1.2

Як волонтери допомагають рятувальникам розміновувати наші землі На правах реклами

Суспільство 998
Майже щодня представники Державної служби з надзвичайних ситуацій займаються знешкодженням мін, нерозірваних снарядів та інших вибухонебезпечних предметів
Майже щодня представники Державної служби з надзвичайних ситуацій займаються знешкодженням мін, нерозірваних снарядів та інших вибухонебезпечних предметів. Фото: Волонтерська організація "Українська команда"

Війна триває вже понад рік

Війна забирає життя, війна руйнує долі. Але навіть там, де бойові дії вже минули, де не чутно розривів снарядів, війна залишила по собі страшні "сюрпризи". За офіційними даними, близько 30% території України залишаються замінованими. Це неабияка небезпека як для військових, так і для мирних жителів.

І цей спадок війни потребує активних дій - чи не щодня представники Державної служби з надзвичайних ситуацій займаються знешкодженням мін, нерозірваних снарядів та інших вибухонебезпечних предметів. Наражаючи себе на небезпеку, наші рятувальники самовіддано роблять свою роботу в різних куточках нашої держави.

Хмельницькі надзвичайники також не залишаються осторонь і силами пожежно-рятувальних загонів проводять розмінування на східному напрямку.

Це надзвичайно небезпечна робота, що потребує захисту відповідного рівня. Саме тому волонтерська організація "Українська команда" забезпечує наших рятувальників індивідуальними бронежилетами четвертого класу захисту, що значно знижують ймовірність ураження уламками від вибухових пристроїв.

Так, минулого тижня ДСНС у Хмельницькій області отримало від голови організації Олександра Буханевича 60 бронежилетів, а загалом рятувальникам вже передано понад 120 одиниць захисту.

"З перших днів війни наш волонтерський штаб робить усе можливе, аби допомогти військовим, лікарям, працівникам правоохоронних органів в їх відданій праці, що наближає нашу Перемогу. Ось і зараз оперативно відреагували на запит Державної служби з надзвичайних ситуацій та змогли забезпечити потребу в бронежилетах. Попереду ще багато роботи, але я переконаний, що спільними зусиллями ми здолаємо ворога та відновимо країну", - зауважив Олександр Буханевич.

Війна триває, а її наслідки супроводжуватимуть наше життя ще багато років, тож не забуваймо про правила безпеки. Будьте обачливими та обережними та вірте в нашу Перемогу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую