ye-logo.v1.2

«Прийшов час повертати своє»: у Хмельницькому презентували нові марки від Укрпошти

Суспільство 1638
У церемонії спецпогашення  марки взяли участь представники Хмельницької міської та обласної влади і підрозділів «Гвардія наступу»
У церемонії спецпогашення марки взяли участь представники Хмельницької міської та обласної влади і підрозділів «Гвардія наступу». Фото: автора

Це другий випуск в рамках героїчної серії «Слава Збройним Силам України!».

Сьогодні, 9 травня, на хмельницькому майдані Незалежності відбулося спецпогашення нових марок. На них зображені бійці Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які захищають Україну. Тираж поштового блоку – 235 тисяч примірників, а його вартість 69 гривень. Нові марки можна придбати у всіх відділеннях та онлайн-магазині Укрпошти.

У церемонії взяли участь представники Хмельницької міської та обласної влади і підрозділів «Гвардія наступу». Після закінчення офіційної частини, місцеві філателісти мали можливість «погасити» свої заздалегідь придбані примірники.

«Погашення нової серії марок штампом, який містить надпис «Час повертати своє» - це одночасно філософська і важлива тема для українців, - відмічає хмельничанин Сергій Аніськов. - Частину наших територій забрали, і ми через випуск таких марок, заявляємо всьому світу про те, що ми їх повернемо».

Цікавитися марками Сергій Аніськов почав ще у школі, і за довгі роки зібрав чималу приватну колекцію, якій би позаздрив будь-який філателіст. Говорить, що марки для нього – це насамперед про почуття певної свободи, яку дає розуміння, що ти можеш обмінятися інформацією з людиною у будь-якому куточку світу.

Тим, що колекціонування марок стало віднедавна модною тенденцією в суспільстві, можна завдячити вдалому маркетингу від дирекції «Укрпошти». Це історія про перший випуск марки «з матюком у назві», присвяченій славнозвісному російському кораблю. «Шаленою популярністю у світі зараз українська марка може завдячувати Ігорю Смілянському. Це був його маркетинговий хід. Люди це підтримали та оцінили, «хвиля» була запущена. На всесвітніх аукціонах ця марка мала шалений попит» - сказав Сергій Аніськов.

Серія поштових марок, присвячених українським захисникам, буде розширятися, невдовзі будуть анонсовані нові випуски. Як зазначив генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський на своїй сторінці у фейсбуці: "Дуже сподіваюсь, що наступні марки будемо гасити та запускати вже на локації. Тим більш, наступна буде з ГУР. Але про це пізніше".

Читайте також: Нова марка: малюнок школярки з Хмельниччини посів друге місце у конкурсі Укрпошти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую