ye-logo.v1.2

У Нетішині попрощалися з загиблим 32-річним захисником України

Суспільство 1999
Співчуваємо рідним і близьким захисника..
Співчуваємо рідним і близьким захисника... Фото: Нетішинської міської ради

В останню путь провели Родіона Крижанського.

Сьогодні, 15 травня, У Нетішині сотні небайдужих мешканців стали навколішки, щоб зустріти полеглого на війні захисника – 32-річного Родіона Крижанського. Він був старшим солдатом, сапером і віддав своє життя за Україну.

Як повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, вірний військовій присязі він загинув 10 травня у бою на Бахмутському напрямку, що на Донеччині. Сьогодні його похоронили.

«На площі перед будівлею виконавчого комітету відбулося багатолюдне прощання з Героєм. «Плине кача…» тужливо линуло над містом... Церковні дзвони холодило душу.. Боляче… Серце рвалось на шматки… Пекельно щеміло в грудях… Люди не стримували сліз, - йдеться у повідомленні. - Це є ціна кожного сантиметра нашої вільної української землі. Ми завжди маємо про це пам’ятати, пам’ятати ціну свободи і незалежності, яку заплатив і продовжує платити наш народ кожного дня».

Герою було 32 роки.

У Соборі святого архистратига Михаїла та архангела Гавриїла (ПЦУ) відбувся чин похорону за загиблим.

«Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто його любив знав і шанував його», - зазначають у громаді.

До теми: На війні загинув красилівчанин Андрій Євстігнєєв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую