ye-logo.v1.2

Каховська ГЕС зруйнована: на Хмельниччині готуються прийняти тисячі евакуйованих

Суспільство 18321
Терористичний акт росіян становить смертельну небезпеку для українців у населених пунктах по обидва береги Дніпра нижче Каховського водосховища
Терористичний акт росіян становить смертельну небезпеку для українців у населених пунктах по обидва береги Дніпра нижче Каховського водосховища. Фото: з фейсбука Інституту масової інформації

У Хмельницькій області підготували 2 тисячі місць для розселення жителів підтоплених населених пунктів Херсонщини.

Хмельниччина – одна з тих областей, які прийматимуть евакуйоване населення з Херсонщини. Як розповів перший заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, з самого ранку працюють комісії, які визначають потребу в розміщенні евакуйованого населення. Зокрема, у Хмельницькій області станом на сьогодні близько двох тисяч місць підготували для розселення.

«З урахуванням закінчення навчального процесу ми готові приймати набагато більше людей. Орієнтовно – це до 10 тисяч евакуйованого населення. Якщо буде необхідність приймати маломобільні групи, Хмельницька область готова до їхнього розміщення, - зазначив посадовець. - Наші рятувальники готові в будь-який момент, коли буде прийняте відповідне рішення, допомогти у ліквідації наслідків надзвичайної події».

Нагадаємо, сьогодні, 6 червня, російські окупанти підірвали греблю водосховища Каховської гідроелектростанції. Як наслідок, нижче за течією почав стрімко підвищуватися рівень води. Вже підтоплено низку населених пунктів. Зокрема, один з мікрорайонів Херсона. Триває евакуація місцевих жителів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую