ye-logo.v1.2

Хмельничани провели в останню дорогу бійця Василя Остап’юка

Суспільство 6251
Загинув воїн під час виконання бойового завдання 8 червня на Запорізькому напрямку
Загинув воїн під час виконання бойового завдання 8 червня на Запорізькому напрямку. Фото: з Фейсбук-сторінки Хмельницької міської ради

Герою назавжди залишиться 34 роки…

Вчора, 14 червня, мешканці Хмельницької громади попрощалися зі своїм земляком солдатом Василем Остап’юком. Про це повідомляють у Хмельницькій міській раді.

«Чоловік на початку повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону та взяв до рук зброю, щоб боронити країну. Загинув воїн під час виконання бойового завдання 8 червня на Запорізькому напрямку», – йдеться у дописі міської ради на офіційній Фейсбук-сторінці.

У Героя залишилася цивільна дружина і 4-річна донька. Про це повідомляє МТРК «Місто».

«У нас було дуже багато планів, ми хотіли ще одну дитину, хотіли поїхати на море…» – каже дружина загиблого Ганна. Вона також розповіла журналістам телерадіокомпанії, що майже місяць тому Василь повернувся в стрій після осколкового поранення в руку. Тоді їм вдалося недовго побути разом.

Тітка бійця Ольга повідомила, що Василь Остап’юк дуже рано втратив обох батьків, і його вихованням займалися дідусь із бабусею. Зростав хлопець в селі Малі Калетинці на Білогірщині. 

У Хмельницькій міській раді зазначили, що поховали Героя на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Вічна слава Захиснику.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Нагадаємо, що загинув 26-річний воїн Олег Бохонок з Волочищини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую