ye-logo.v1.2

Покіс трави та догляд за присадибною ділянкою: як допомагають стареньким у Хмельницькій громаді

Суспільство 1930
Влітку збільшилася потреба в роботах по покосу трави та догляду за присадибною ділянкою
Влітку збільшилася потреба в роботах по покосу трави та догляду за присадибною ділянкою. Фото: з фейсбуку Хмельницього терцентру соцпослуг

Наразі необхідну допомогу отримують 235 жителів сіл Хмельницької громади. Серед них одинокі люди похилого віку та особи з інвалідністю.

Фахівці Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування допомагають у вирішенні повсякденних побутових питань самотнім літнім хмельничанам. Про це інформують в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Зазначають, що найбільше літні люди потребують допомоги в прибиранні власного житла та подвір’я, в приготуванні їжі. Допомога зазвичай також необхідна в придбанні та доставці різних товарів першої необхідності і медикаментів. 

Як зазначають соціальні робітники, влітку збільшилася потреба у виконанні робіт по покосу трави та догляду за присадибною ділянкою. Наразі послуги «сторонньої допомоги» центр надає 235 жителям, які проживають у 24 селах громади. Цю роботу виконують 20 соціальних працівників.

Відвідують стареньких і керівники територіального центру соціального обслуговування, щоб подивитись на їхні умови проживання, вислухати, дізнатись про проблеми та потреби.

«Люди похилого віку в селах громади дуже цінують турботу соціальних робітників Проживши нелегке життя, невибагливі сільські люди дякують за допомогу та єдиного бажають – якнайшвидшого повернення наших захисників живими додому з Перемогою!» - йдеться у дописі у фейсбуці центру соціальної допомоги.

Відвідують стареньких і керівники територіального центру соціального обслуговування, щоб вислухати та дізнатись про потреби

Щоб отримати необхідну допомогу, одиноким людям похилого віку та людям з інвалідністю, які мешкають у селах територіальної громади Хмельницького, необхідно безпосередньо звернутися до соціального робітника свого села. Або дзвонити за телефонами (098) 966-91-28 або (0382) 63-07-80 з 9:00 до 17:00 щодня, крім вихідних, інформує  Хмельницький терцентр соціального обслуговування.

Також, працівники центру нагадують, що у місті діє пункт прокату засобів для реабілітації. Жителі територіальної громади та зареєстровані внутрішньо переміщені особи мають можливість взяти в безоплатну оренду милиці, ходунки, візки та інші допоміжні засоби.

У Хмельницькому діє пункт прокату засобів для реабілітації. Фото: з фейсбуку Хмельницького терцентру соціального обслуговування

Наразі у пункті доступні близько ста одиниць знарядь для відновлення здоров’я. Ще більше 200 одиниць використовуються безпосередньо людьми. Умови надання послуги можна дізнатися за телефоном (068) 274 03 02, пункт прокату розташований по вулиці Зарічанській, 14/4.

Читайте також: Залужний призначив нового керівника Хмельницького міського територіального центру комплектування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую