ye-logo.v1.2

З війни «на щиті» додому повертаються двоє воїнів із Шепетівщини

Суспільство 3482
Вогнева позиція військових була обстріляна ворогом зі ствольної артилерії на Луганському напрямку
Вогнева позиція військових була обстріляна ворогом зі ствольної артилерії на Луганському напрямку. Фото: з фейсбуку Шепетівської та Судилківської рад

Військові загинули 19 червня під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Про трагічну звістку повідомили на сторінці батальйону територіальної оборони ЗСУ, Шепетівки. «На щиті» додому повертаються командир протитанкового відділення, старший сержант Юрій Чернушин та оператор протитанкового відділення, молодший сержант Юрій Несваволь.

Як зазначено у дописі, близько 16 годин 30 хвилин, 19 червня, вогнева позиція військових була обстріляна ворогом зі ствольної артилерії. Внаслідок чого чоловіки отримали множинні осколкові поранення, які виявилися несумісні з життям.

Загиблому Герою з Шепетівки Юрію Несваволю назавжди лишиться 44 роки. Юрій Іванович був оператором протитанкового відділення ФАГОТ, та надавав вогневу підтримку побратимам при відсічі і стримуванні збройної агресії ворога. «Громада висловлює щирі співчуття родині. Герої не вмирають!», - написали на сторінці Шепетівської міськради. Про день та місце прощання з Героєм буде повідомлено додатково.

Командиру протитанкового відділення Юрію Чернушичу, жителю села Судилків, назавжди 46. У перші дні війни чоловік записався добровольцем до Шепетівського батальйону територіальної оборони. Односільчани пам’ятають його як мужню, хазяйновиту та відповідальну людину, а також добрим сусідом та активним жителем громади.

«Юрій Миколайович був великим життєлюбом і сім'янином з великої літери, люблячим чоловіком, татусем і братом. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя, розділяємо біль непоправної втрати», - зазначено у дописі Судилківської селищної ради.

Про день та місце прощання з Героєм буде повідомлено додатково.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 21 червня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую