ye-logo.v1.2

Волонтерський штаб "Українська команда" започаткував курс лекцій про культуру Поділля для внутрішньо переміщених осіб На правах реклами

Суспільство 789
Війна позбавила нас звичного життя, однак навчила нас відчувати себе справжньою нацією
Війна позбавила нас звичного життя, однак навчила нас відчувати себе справжньою нацією. Фото: Волонтерський штаб "Українська команда"

Дуже важливо допомогти нашим новим землякам познайомитись з нашим краєм

Вже майже півтора року в Україні триває війна. Безліч людей покинули свої домівки в пошуках спокою та безпеки, в пошуках надії на краще життя. І ось незламний український дух знайшов свій прояв у волонтерському русі, до якого долучився бодай не кожен свідомий українець.

Продукти харчування, прихисток, речі першої необхідності - все це переселенці отримують від волонтерів. Це той вклад, який кожен із нас може зробити для підтримки постраждалих.

І не варто забувати, що тепер для багатьох мешканців східних областей України Хмельниччина стала новим домом. Люди, що залишились без домівок потрапили в іншу культуру, знайомляться з іншою історією нашої багатогранної Батьківщини. І дуже важливо допомогти нашим новим землякам познайомитись з нашим краєм.

Саме тому, Волонтерський штаб "Українська команда", який на Хмельниччині очолює Олександр Буханевич започаткував цілий курс лекцій для внутрішньо переміщених осіб, що дозволяє познайомитись із культурою Поділля. Це і історія краю, і його туристичні принади, і етнографія регіону, зустрічі з письменниками та митцями Хмельниччини.
Щотижня волонтери "Української команди" запрошують нових гостей, що із задоволенням проводять свої лекції для переселенців.

Окрім того, "Українською командою" проводяться тренінги та майстер-класи з домедичної допомоги, психологічної адаптації. Усі бажаючі також можуть звернутись за допомогою.

Війна позбавила нас звичного життя, однак навчила нас відчувати себе справжньою нацією, де ніхто не залишається осторонь чужої біди і готовий простягнути руку допомоги тому, хто залишився в біді.

Як зауважують самі волонтери, найкращою подякою для них є усміхненні обличчя тих, хто тепер може по-справжньому відчути Хмельниччину своїм новим домом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую