ye-logo.v1.2

Шліфувальна машина – універсальний інструмент для оброблення поверхонь На правах реклами

Суспільство 861
З допомогою шліфувальної машини можна усунути дефекти лакофарбового покриття автомобіля
З допомогою шліфувальної машини можна усунути дефекти лакофарбового покриття автомобіля. Фото: shop.cardetaillab.ua

Створення ідеально рівної та чистої поверхні передбачає попередню обробку відповідно до загальних стандартів та правил.

Цим обробленням є шліфування, а щоб автоматизувати цю процедуру використовуються шліфувальні машини. Вони забезпечують необхідну швидкість обертання шліфувального диска, надаючи поверхні необхідні властивості.

Поверхні можуть бути будь-якими: камінь, дерево, скло, метал та багато іншого. Але дуже часто шліфувальні машини застосовуються в автомобільному детейлінзі. З їхньою допомогою можна усунути дефекти лакофарбового покриття, відновлюючи блиск і ключові характеристики. Також за допомогою інструменту видаляються забруднення, що в'їлися в метал.

Різновиди шліфувальних машин

Хороші рішення пропонуються італійським брендом RUPES. Вони доповнюються гарантією 12 місяців і на вибір є пристрої в будь-якому виконанні та з різною швидкістю обертів. Також представлено два види таких машин:

  • Електричні. Підключаються до мережі, тому потребують відповідної інфраструктури. З їхньою допомогою легко працювати з опуклими, плоскими та іншими складними поверхнями. Є можливість видаляти наліт, корозію та інші відкладення;
  • Пневматичні. Для підключення використовується компресор. При невеликій вазі та габаритах потужність досить висока. Показники потужності на вході та виході у таких моделей рівні.

Поступово майстри надають перевагу останнім варіантам, тому що є можливість виконувати численні завдання, що робить подібний інструмент універсальним.

Переваги продукції RUPES

Представлені шліфувальні машини мають кілька переваг:

  • висока потужність та продуктивність;
  • низький рівень шуму;
  • відмінна ергономіка;
  • безпечне виконання;
  • автономне відведення пилу;
  • маленька вага та багато іншого.

Важливо правильно підібрати потужність та габаритні розміри, щоб з комфортом керувати інструментом.

Де купити шліфувальну машину?

Пропозиції формуються інтернет-магазином «CarDetaillLab», де є великий асортимент технічних рішень під будь-які завдання. Кожна шліфувальна машина має детальний опис та характеристики, а фотографії допоможуть зробити наочний вибір.

Менеджери додатково допоможуть зробити вибір з огляду на запити кожного покупця. Діє доставка по Україні та оплата різними способами. За дотримання правил та рекомендацій виробника інструмент прослужить не один рік і стане одним з найкращих рішень для роботи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую