ye-logo.v1.2

Релокація бізнесу, власна справа та підтримка: відбудеться Пряма лінія для внутрішньо переміщених осіб

Суспільство 1074
На запитання відповідатиме директор Департаменту оренди та розпорядження державним майном ФДМУ Андрій Шрамко
На запитання відповідатиме директор Департаменту оренди та розпорядження державним майном ФДМУ Андрій Шрамко. Фото: ілюстративне ukurier.gov.ua

На запитання додзвонювачів відповідатимуть у фонді Держмайна.

У п’ятницю, 14 липня, відбудеться пряма лінія для відповідей на питання внутрішньо переміщених осіб. Спікер - директор Департаменту оренди та розпорядження державним майном ФДМУ Андрій Шрамко.

Переселенці зможуть отримати відповіді на питання по темах:

• яку державну підтримку переміщеному бізнесу та ФОП (ВПО) може надати Фонд держмайна: від релокації великого бізнесу до відкриття нової справи через оренду чи приватизацію держмайна на новому місці. Мова піде про пільги, прості кроки взаємодії, рекомендації Фонду тощо;

• яким чином фізособи, які втратили роботу та переїхали на нове місце, можуть відкрити невеличку власну справу, підтримати себе та країну під час війни.

Пряма лінія відбудеться у п’ятницю 14 липня, з 11:00 до 12:00. Питання можна озвучити за телефонами: Київстар (068) 801 88 52 та Vodafone (050) 825 53 98.

Переселенці, які не зможуть зателефонувати, можуть заздалегідь надіслати свої запитання електронною поштою: [email protected] або залишити питання на голосову пошту за номерами Київстар (068) 801 88 52 та Vodafone (050) 825 53 98.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую