ye-logo.v1.2

У Хмельницькому витратять 17 мільйонів на ремонт двох доріг (Оновлено)

Суспільство 5364
У Хмельницькому відремонтують дві дороги
У Хмельницькому відремонтують дві дороги. Фото: з архіву

Роботи планують виконати до 30 листопада 2024 року.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради оголосило торги на ремонт двох доріг в місті на загальну суму 17,5 мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Так, 12 мільйонів гривень очікувана вартість ремонту дороги у проїзді Козловського (колишній проїзд Геологів). Під час робіт планують виконати демонтажні роботи, викорчувати чагарники, покласти новий асфальт, влаштувати тротуар.

Також запланували ремонт дороги у мікрорайоні Ружична. Мова йде про капітальний ремонт покриття проїзду від провулку Успенського до будинку № 214 по вулиці Кам'янецькій. В цьому випадку теж планують оновити асфальт та зробити тротуар.

За словами, заступника міського голови Василя Новачка, під час війни місто не може виділяти достатньо коштів на ремонт доріг, але повністю зупиняти процес теж не можна.

"Тож цього року ми плануємо виділити лише два мільйона гривень на ремонт дороги у проїзді Козловського. Решту грошей плануємо на 2024 рік", - відзначив Василь Новачок.

За його словами, на ремонт другої дороги цього року витратять близько чотирьох мільйонів гривень.

"Зараз там існує лише напрямок. Дороги немає", - відмітив він.

Планується, що роботи з ремонту обох доріг виконають до 30 листопада 2024 року.

В цілому у Хмельницькому цього року небагато проводили тендерів на капітальний ремонт доріг. Місяць тому управління оголосило торги на капітальний ремонт провулку Шевченка, а у березні замовили ремонт вулиці Будівельників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую