ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відновили рух на маршруті № 19: тепер ним курсують великогабаритні автобуси

Суспільство 2288
Відновили роботу автобусного маршруту № 19 «Раково - Озерна»
Відновили роботу автобусного маршруту № 19 «Раково - Озерна». Фото: з фейсбуку

У місті планують більше, ніж вдвічі скоротити кількість маршруток.

Відсьогодні, 21 липня, в Хмельницькому відновили роботу автобусного маршруту № 19 «Раково - Озерна». Комунальний транспорт буде курсувати через Старокостянтинівське шосе та залізничний вокзал. Про це повідомив у фейсбуці заступник міського голови Микола Ваврищук. Посадовець вже встиг зранку випробувати на собі переваги міського великогабаритного транспорту і, як зазначає, поїздкою залишився задоволений.

«Я насправді сьогодні мав змогу порівняти, бо ще кілька років тому цим маршрутом їздив на маленьких маршрутках. Зараз зовсім інший рівень комфорту, - коментує посадовець сайту «Є». – Відновили його роботу, бо отримували від хмельничан багато прохань на його повернення до розкладу курсування комунального транспорту».

Наразі маршрут обслуговують три великогабаритні автобуси. В планах – збільшити кількість транспорту. Проте, як відмічають у міськраді, це буде залежати кількості пасажирів, які постійно будуть користуватися цим маршрутом.

Впродовж кількох місяців планується також новим великогабаритним транспортом «підсилити» й інші міські автобусні маршрути.

«Наприклад, на маршруті №2 «Вулиця Північна - Ракове» курсують зараз вісім нових автобусів, - розповідає Микола Ваврищук. – Незабаром хочемо ввести на нього ще додатковий великий та середній транспорт».

Загалом зміна автопарку торкнеться всіх районів міста, розповідають у міській раді. В Хмельницькому сьогодні на різних напрямках працює близько двохсот маршруток, їх кількість планують скоротити до вісімдесяти. Та лишити працювати на вузьких вулицях міста, де не зможе вільно проїхати великий автобус.

Як зазначив у своєму дописі Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, результати переходу у місті громадського транспорту на великогабаритний вже досить суттєві, особливо якщо зважати на теперішні умови. Автопарк постійно поповнюється, маломісткі транспортні засоби замінюються на комфортний громадський транспорт.

«Зараз плануємо замість «маршруток» запустити вісім автобусів на маршрути №28 і 32.
Розробляємо і кілька варіантів нових маршрутів з курсуванням великогабаритного транспорту», - зазначив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, що з квітня цього року, зручні низькопідлогові автобуси почали обслуговувати автобусний маршрут № 29 «Озерна – Катіон». Знайти графіки руху цього номеру та інших автобусів у Хмельницькому можна тут

Читайте також: 30 мільйонів на нові автобуси: “Електротранс” готується придбати новий транспорт для Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую