ye-logo.v1.2

На війні загинули четверо захисників з Хмельниччини

Суспільство 7299
Війна забрала життя чотирьох захисників української землі
Війна забрала життя чотирьох захисників української землі. Фото: з фейсбуку

Про втрати повідомили в Ізяславській, Новодунаєвецькій, Деражнянській та Улашанівській громадах.

Війна забрала життя чотирьох захисників української землі. Про втрати повідомили в Ізяславській, Новодунаєвецькій, Деражнянській та Улашанівській громадах.

«На жаль, маємо трагічну новину у нашій громаді. 1 серпня назавжди зупинилось серце жителя селища міського типу Дунаївці – Анатолія Гончарука, який з перших днів війни добровольцем пішов захищати рідну країну та землю, мужньо виконуючи свій військовий обов'язок, за нашу з вами свободу та незалежність», - повідомили Новодунаєвецькій селищній громаді.

Анатолію Гончаруку назавжди 54…

Анатолій Гончарук

Звістка про втрату надійшла і до Улашанівської громади, що на Шепетівщині. У боях загинув Іван Джурилюк.

«Захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, виявивши стійкість та мужність в боях за Батьківщину, під час артилерійського обстрілу 30 липня на Запоріжжі загинув старший солдат Іван Джурилюк, 1998 року народження, який проживав у селі Улашанівка», - повідомили в громаді.

Іван Джурилюк

Ще одна трагічна звістка сколихнула Ізяславську громаду.

«Знову маємо страшну звістку з фронту – 30 липня загинув ще один наш захисник – 50-річний земляк із села Радошівка, солдат, кулеметник кулеметного взводу стрілецької роти Віталій Олексійович Тимощук», - повідомили у громаді.

Віталій Тимощук

У Деражнянській міській раді сповістили про загибель мешканця міста Дмитра Кляшторного.

«З болем та сумом повідомляємо, що внаслідок артилерійського обстрілу та авіаудару в районі Донецької області 2 серпня загинув штаб-сержант Дмитро Васильович Кляшторний 1996 року народження, житель Деражні», - повідомили в міській раді.

Дмитро Кляшторний

Вічна пам'ять Героям…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую