ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: попереду спекотні дні

Суспільство 2310

Яку погоду прогнозують на Хмельниччині 15-20 серпня.

Ще трохи і настане календарна осінь. Але поки серпень продовжує нагадувати усім, що на дворі ще літо. І цього тижня в Хмельницьку область повертаються спекотні дні. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 15 по 20 серпня – у прогнозі від сайту «Є».

Вночі у вівторок, за прогнозом на сайті «Метопост», повітря може прогрітися до 20 градусів. А вдень стовпчики термометрів сягнуть позначки у +33. До того, опадів не прогнозують.

Середа, 16 серпня, також буде із високими температурним показниками. Нічна температура повітря коливатиметься в межах 20-22 градусів, денна – 28-30 градусів вище нуля. Можливі короткочасні дощі.

У четвер, 17 серпня, за прогнозом на ресурсі «Meteofor», вночі буде +17…+19, а вдень повітря прогріється до 30 градусів. Буде сонячно та без опадів.

18 серпня прогнозують схожу погоду. Щоправда, нічна температура повітря може коливатися в межах 20 градусів, а денна – 30-ти. У п'ятницю, як і в четвер, опадів не прогнозують.

У суботу, за прогнозом на сайті «Ventusky», спека може дещо послабитися. Якщо вночі 19 серпня прогнзоують до 22 градусів, то вдень – не більше 26 градусів з позначкою плюс. Незначні опади можливі на півночі Хмельниччини.
Сходою погоду буде і в неділю 20 серпня. Щоправда, нічна температура повітря буде нижчою – до 18 градусів, а вдень прогнозують до 26 градусів вище нуля та без опадів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую