ye-logo.v1.2

У Нетішині попрощалися з полеглим українським захисником

Суспільство 6957
Співчуваємо рідним і близьким..
Співчуваємо рідним і близьким... Фото: Нетішенської міської ради

В останню путь громада провела свого захисника Миколу Козака.

Вчора, 19 серпня, у Нетішині в останню путь провели 45-річного солдата Миколу Козака. Як повідомляють у громаді, Герой був мешканцем села Старий Кривин. Загинув 11 серпня на Запорізькому напрямку поблизу пункту Роботине. Поранення, отримані внаслідок ворожого мінометного обстрілу виявилися несумісними з його життям.

На площі перед будівлею Нетішенського виконавчого комітету відбулося багатолюдне прощання з Героєм. Прощалися з Миколою Козаком і його односельці в Старому Кривині: службу за упокій провели у Свято-Дмитрівському храмі.

Місцем останнього спочинку Героя стало кладовище у рідному селі. Слова співчуття родині полеглого українського захисника висловили у виконавчому комітеті Нетішенської міськради.

«Всією громадою співчуваємо, сумуємо разом з родиною. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам'ять вірного сина України. Наша глибока вдячність та шана Миколі Козаку за подвиг, за любов до рідної землі, за самовіддане служіння українському народу», - йдеться у повідомленні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую