ye-logo.v1.2

Погода на завтра – 27 серпня спека на Хмельниччині посилюється

Суспільство 2547
У Хмельницькому 28 серпня проонозують до 34 градусів вище нуля та без опадів
У Хмельницькому 28 серпня проонозують до 34 градусів вище нуля та без опадів. Фото: автора

Прогнозують до 35 градусів.

Спека продовжує панувати на більшій частині України. Хмельниччина – не виняток. І завтра, в неділю, 27 серпня, прогнозують ще вищі температурні показники, ніж у попередні дні.

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, найближчої ночі в Хмельницькій області буде від 18 до 20 градусів вище. Можливі й короткочасні дощі. А ось вдень… без опадів і до 33 градусів з позначкою плюс.

Якщо ж зазирнути у синоптичну карту ресурсу «Ventusky», то 27 серпня може бути ще спекотнішим. Адже вночі прогнозують до 24 градусів тепла у південних районах Хмельниччини. А дощів взагалів не прогнозують. Щодо денної температури повітря, то на Шепетівчини може бути до 33 градусів вище нуля, а на Кам'янеччині – до +35. У центральній частині області – до 34 градусів тепла.

«У Хмельницькому ясна погода очікується вранці та ввечері, а вдень небо можуть затягнути хмари, проте ненадовго. Без опадів», - такий прогноз міститься на сайті «Синоптик».

До речі, 27 серпня вшановується пам'ять пророка Міхея. Наші пращури помітили, якщо у цей день тихий вітер, то осінь буде ясною. А ось якщо Міхей з бурею – до непогожого вересня. В минулі часи у цей день спостерігали за журавлями: якщо вони вже відлітають до теплих країв, то до середини жовтня мороз буде, а якщо ні – то зима пізніше прийде.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую