ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: спека поступово спадатиме

Суспільство 2569

Яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 29 серпня по 3 вересня.

Високі температурні показники, які панують останні тижні два, цього тижня поступово «здаватимуть позиції». Утім, в області й надалі спостерігатиметься справжня літня спека. Та наприкінці тижня, коли настане календарна осінь, дещо повіє прохолодою. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 29 серпня по 3 вересня – детальніше у прогнозі на сайті «Є».

Вівторок, 29 серпня, стане черговим спекотним днем. За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі буде від 20 до 22 градусів вище нуля, а вдень стопчики термометрів коливатимуться в межах 33-35 градусів. Прогнозують і короткочасні дощі, щоправда, ввечері та не всюди.

У середу, 30 серпня, слід очікувати на поступове зниження температури, а також високу ймовірність опадів. За даними ресурсу «Ventusky», нічна температура повітря становитиме 19-23 градуси, а денна – 23-25 градусів вище нуля. Починаючи з другої половини дня на більшій частині Хмельниччини дощитиме, подекуди із грозами. Але до вечора опади мають припинитися.

Четвер – останній день календарного літа, буде теплим. Вночі 31 серпня, за прогнозом, який міститься на сайті «Meteofor», буде 18-20 градусів тепла. Вдень стопчики термометрів сягатимуть позначки в 27 градусів. Ввечері можливі короткочасні дощі.

У п'ятницю, 1 вересня, погода нагадає, що на календарі осінь. Нічна температура повітря буде не вищою за 17 градусів, а денна – до +22. Прогнозують і короткочасні опади.

У суботу, 2 вересня, потепліє. Вночі прогнозують 16-19 градусів тепла, а вдень – до 27 градусів з позначкою плюс. Дощі малоймовірні.

Третього вересня в неділю погода буде схожою. Вночі прогнозують комфортні, як на таку пору року, 16-18 градусів вище нуля, вдень повітря прогріється до 26 градусів тепла. Хмарно і без опадів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую