ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відновили ще один тролейбус, якому було понад 30 років

Суспільство 1825
Повністю відремонтувати та оновити старий тролейбус в понад 10 разів дешевше, ніж купувати новий
Повністю відремонтувати та оновити старий тролейбус в понад 10 разів дешевше, ніж купувати новий. Фото: Хмельницька міська рада

Днями він виїде на вулиці міста.

У Хмельницькому на комунальному підприємстві «Електротранс» презентували восьмий капітально відремонтований тролейбус. Днями він виїде на вулиці міста.

За словами міського голови Олександра Симчишина, це повністю відновлений тролейбус, віком понад 32 років. Відремонтувати його вдалося упродовж 3 місяців.

«Над його відновленням працювала ремонтна бригада з 8 працівників та студенти «Вищого професійного училища №11 Хмельницького». Таким чином учні ВПТУ відразу ж здобували якісну практику, деякі з них залишилися працювати на підприємстві», - зазначив міський голова.

Під час ремонту замінили пневмосистему відкривання дверей. Встановили сучасну інформаційну систему, провели капітальний ремонт всіх основних вузлів та агрегатів (тяговий двигун, компресорний агрегат, головна передача). Замінили повністю електропроводку, сидіння та композитні матеріали салону. Перевели освітлення на сучасні LED-технології.

Це повністю відновлений тролейбус, віком понад 32 років. Відремонтувати його вдалося упродовж 3 місяців. Фото: Хмельницької міської ради

Загалом, ступінь оновлення - понад 90 відсотків. Вартість - 1 мільйон 20 тисяч гривень. Це в понад 10 разів дешевше, ніж купувати новий.

Загалом в Хмельницькому з 2015 року відновили вже 8 тролейбусів.

Читайте також: Для ліцею у Хмельницькій громаді придбають модульну котельню вартістю понад два мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую